Nõmme tee 2
13426 Tallinn
Tel/faks: +372 6555565
GSM: +372 56455461
info@kurtidespordiliit.ee

Spordikalender 2020
     
01.02.2020 Kabe
Juhend
Tulemused
Võru
15.02.2020 Suusatamine (JÄÄB ÄRA) Holstre / Jõulumäe
07.03.2020 Võrkpall
Juhend 
Ajakava
Tulemused
Paide
15.03.2020 Bowling (TÜHISTATUD)
Juhend
Tulemused
Tallinn
28.03.2020 Üldkoosolek (EDASI LÜKATUD 06.06.2020)
Kutse 
Kutse (06.06.2020)
Tallinn
04.04.2020 Lauatennis (TÜHISTATUD)
Juhend
Tulemused
Tallinn
25.04.2020 Koroona (EDASI LÜKATUD) Sauga (Pärnumaa)
30.05.2020 Discgolfi võistkondlik (TÜHISTATUD) Kubija
20.06.2020 Rannavõrkpall
Juhend
Tulemused
Tartu
25.07.2020 Orienteerumine - sprint Märjamaa
01.08.2020 Triatlon Porkuni (Lääne-Virumaa)
29.08.2020 Noolevise Tartu
19.09.2020 Discgolf Türi
03.10.2020 Murdmaajooks Tallinn
10.10.2020 Orienteerumine - tavarada Rannametsa / Pärnumaa
24.10.2020 Sulgpall Tartu
07.11.2020 Korvpall / 3 x 3 Pärnu
28.11.2020 Tänuõhtu / spordiaasta lõpetamine Tallinn
     
EPK-i võistlused
     
01.03.2020 Sisekergejõustik
Juhend

Ajakava
Tulemused
Tallinn
06.06.2020 Kergejõustik (EDASI LÜKATUD  05.09.2020) Tallinn
xx.11.2020 Ujumine  
xx.11.2020 Kiirkabe / Kiirmale  
     
Rahvusvahelised võistlused
     
03 - 05.04.2020 NBDSF male (TÜHISTATUD) Riia (Läti)
22 - 24.04.2020 50. Balti Koolinoorte spartakiaad (TÜHISTATUD) Vilnius (Leedu)
23.05.2020 4. Baltimaade Kergejõustiku MV (TÜHISTATUD) Tartu
04 - 14.06.2020 ICCD MM male (EDASI LÜKATUD) Tallinn
09 - 13.06.2020 NBDSF bowling (EDASI LÜKATUD) Vantaa (Soome)
07 - 12.07.2020 5. EM kergejõustik U18 U20 (TÜHISTATUD) Samorin (Slovakkia)
18 - 25.07.2020 4. MM kergejõustik (EDASI LÜKATUD 28.09 - 03.10.2020) Radom (Poola)
22 - 24.07.2020 20. EDSO kongress Kopenhaagen (Taani)
09 - 15.08.2020 4. MM Rannavõrkpall Sulejow (Poola)
28 - 31.08.2020 9. EM orienteerumine (TÜHISTATUD) Örebro (Rootsi)
06 - 09.09.2020 MK 3 x 3 korvpall Tel Aviv (Iisreal)
     
Klubide traditsioonilised võistlused ja üritused
       
04 - 05.04.2020 20.Talkur OPEN bowling Tallinna KSS Talkur Tallinn
09 - 13.06.2020 RV veteranide korvpall   Sarajevo (Bosnia Hercegovina)
11 - 12.07.2020 RV rannavolle Tallinna KSS Talkur Tallinn
25 - 26.07.2020 RV 3 x 3 korvpall Tallinna KSS Talkur Tallinn
10.09.2020 21. A.Ojastu auhinnavõistlused Tartu KSS Kaar Tartu
01 - 03.11.2020 RV veteranide võrkpall   Zitomir (Ukraina)
xx.10.2020 45. koroona karikavõistlus Pärnu KSS Eero Pärnu
17 - 18.10.2020 1. Balti kurtide noolevise MV   Vilnius (Leedu)
07 - 08.11.2020 20. Tartu Darts Cup noolevise Tartu KSS Kaar Tartu