Nõmme tee 2
13426 Tallinn
Tel/faks: +372 6555565
GSM: +372 56455461
info@kurtidespordiliit.ee

Spordikalender 2019
     
26.01.2019 Kabe
Juhend
Tulemused
Võru
09.02.2019 Lauatennis
Juhend
Tulemused
Tallinn
16.02.2019 Suusatamine
Juhend
Tulemused
Mammaste / Jõulumäe
02.03.2019 Võrkpall Paide
24.03.2019 Bowling Tallinn
06.04.2019 Korvpall Tallinn
27.04.2019 Koroona
Sauga (Pärnumaa)
11.05.2019 EKSL aastakoosolek Tallinn
12.05.2019 Orienteerumine - sprint Alu (Raplamaa)
15.06.2019 Rannavõrkpall Tartu
03.08.2019 Triatlon Porkuni (Lääne-Virumaa)
31.08.2019 Noolevise Pärnu
21.09.2019 Discgolf Paide
05.10.2019 Murdmaajooks Võru
06.10.2019 Orienteerumine - tavarada Rõuge
26.10.2019 Sulgpall Tartu
xx.11.2019 Tänuõhtu / spordiaasta lõpetamine Tallinn
     
EPK-i võistlused
     
03.02.2019 Sisekergejõustik
Juhend
Tulemused
Tallinn
xx.06.2019 Kergejõustik Rakvere
xx.10.2019 Ujumine  
xx.11.2019 Kiirkabe / Kiirmale  
     
Rahvusvahelised võistlused
     
14 - 17.03.2019 1. MM Sisekergejõustik
WDIAC 2019
Tallinn
22 - 24.03.2019 49. Balti Koolinoorte spartakiaad
Programm
(Läti)
xx.04.2019 14. EM Lauatennis Kamchia (Bulgaaria)
03 - 05.05.2019 NBDSF nõupidamine Tallinn
25.05.2019 3. Baltimaade Kergejõustiku MV (Leedu)
22.05 - 02.06.2019 2. EM Võrkpall Cagliari (Itaalia)
02 - 15.06.2019 9. EM Meeste Jalgpall Heraklion (Kreeka)
06 - 15.06.2019 3. EM Naiste Jalgpall Heraklion (Kreeka)
05 - 07.07.2019 RV Discgolf Helsinki (Soome)
xx.07.2019 NBDSF Rannavõrkpall Espoo (Soome)
11 - 22.07.2019 MM Sulgpall Taipei (Taiwan)
15 - 21.07.2019 2. ICCD EM Male Lviv (Ukraina)
21 - 28.07.2019 10. EM Kergejõustik Bochum - wattenscheid (Saksamaa)
01 - 12.08.2019 4. MM Bowling Taoyuan (Taiwan)
17 - 24.08.2019 4. MM Orienteerumine Olomouc (Tsehhi)
24 - 31.08.2019 5. MM Ujumine Sao Paulo (Brasiilia)
01 - 07.09.2019 14. EM Laskmine TBA (Venemaa)
01 - 06.10.2019 7. EM Maadlus Gomel (Valgevene)
10 - 15.10.2019 2. EM Judo Brasschaat (Belgia)
13.10.2019 2. EM Maraton Essen (Saksamaa)
09 - 15.11.2019 4. MM Saalijalgpall Winterthur (Šveits)
20 - 30.11.2019 DIBF EK klubide korvpall Moscow (Venemaa)
10 - 12.12.2019 47. ICSD kongress Itaalia
12 - 20.12.2019 19. Kurtide taliolümpiamängud Valtellina - Valchiavenna (Itaalia)
     
Klubide traditsioonilised võistlused ja üritused
       
02 - 03.02.2019 Tartu KS Kaar RV bowling Tartu KSS Kaar Tartu
27 - 28.04.2019 19.Talkur OPEN bowling Tallinna KSS Talkur Tallinn
xx.05.2019 11. RV segavõrkpall Tallinna KSS Talkur Tallinn
xx.06.2019 8. RV rannavolle Tallinna KSS Talkur Tallinn
04 - 08.06.2019 RV veteranide korvpall   Minsk
xx.09.2019 20. A.Ojastuauhinnavõistlused Tartu KSS Kaar Tartu
04 - 06.10.2019 RV veteranide võrkpall   Sankt-Peterburg
xx.10.2019 44. koroona karikavõistlus Pärnu KSS Eero Pärnu
xx.11.2019 20. Tartu Darts Cup noolevise Tartu KSS Kaar Tartu