Nõmme tee 2
13426 Tallinn
Tel/faks: +372 6555565
GSM: +372 56455461
info@kurtidespordiliit.ee

Spordikalender 2019
     
26.01.2019 Kabe
Juhend
Tulemused
Võru
09.02.2019 Lauatennis
Juhend
Tulemused
Tallinn
16.02.2019 Suusatamine
Juhend
Tulemused
Mammaste
02.03.2019 Võrkpall
Juhend 
Ajakava
Tulemused
Paide
24.03.2019 Bowling
Juhend
Tulemused
Tallinn
06.04.2019 Korvpall
Juhend
Ajakava
Tulemused
Tallinn
28.04.2019 Koroona
Juhend
Tulemused
Sauga (Pärnumaa)
11.05.2019 EKSL aastakoosolek
Kutse
Pärnu
12.05.2019 Orienteerumine - sprint
Juhend
Tulemused
Etapiajad
Alu (Raplamaa)
16.06.2019 Rannavõrkpall
Juhend
Tulemused
Tartu
03.08.2019 Triatlon (JÄÄB ÄRA)
Juhend
Tulemused
Porkuni (Lääne-Virumaa)
31.08.2019 Noolevise
Juhend
Tulemused
Pärnu
22.09.2019 Discgolf
Juhend
Tulemused
Paide
05.10.2019 Murdmaajooks
Juhend
Tulemused
Võru
06.10.2019 Orienteerumine - tavarada
Juhend
Tulemused
Rõuge
27.10.2019 Sulgpall
Juhend
Tulemused
Tartu
30.11.2019 Tänuõhtu / spordiaasta lõpetamine
kuulutus
Tallinn
     
EPK-i võistlused
     
03.02.2019 Sisekergejõustik
Juhend 
Ajakava
Tulemused
Tallinn
15.06.2019 Kergejõustik
Juhend
Tulemused
Rakvere
24.11.2019 Ujumine
Juhend
Tulemused
Tartu
11.01.2020 Kiirkabe / Kiirmale
Juhend
Tulemused
 
     
Rahvusvahelised võistlused
     
14 - 17.03.2019 1. MM Sisekergejõustik
WDIAC 2019
Tallinn
22 - 24.03.2019 49. Balti Koolinoorte spartakiaad
Programm
(Läti)
xx.04.2019 14. EM Lauatennis Kamchia (Bulgaaria)
03 - 05.05.2019 NBDSF nõupidamine Tallinn
25.05.2019 3. Baltimaade Kergejõustiku MV
Kutse

Tulemused
(Leedu)
22.05 - 02.06.2019 2. EM Võrkpall Cagliari (Itaalia)
02 - 15.06.2019 9. EM Meeste Jalgpall Heraklion (Kreeka)
06 - 15.06.2019 3. EM Naiste Jalgpall Heraklion (Kreeka)
05 - 07.07.2019 RV Discgolf Helsinki (Soome)
xx.07.2019 NBDSF Rannavõrkpall Espoo (Soome)
11 - 22.07.2019 MM Sulgpall Taipei (Taiwan)
15 - 21.07.2019 2. ICCD EM Male
Tulemused
Lviv (Ukraina)
21 - 28.07.2019 10. EM Kergejõustik
Tulemused
Bochum - wattenscheid (Saksamaa)
01 - 12.08.2019 4. MM Bowling
Tulemused
Taoyuan (Taiwan)
17 - 24.08.2019 4. MM Orienteerumine Olomouc (Tsehhi)
24 - 31.08.2019 5. MM Ujumine Sao Paulo (Brasiilia)
01 - 07.09.2019 14. EM Laskmine TBA (Venemaa)
01 - 06.10.2019 7. EM Maadlus Gomel (Valgevene)
10 - 15.10.2019 2. EM Judo Brasschaat (Belgia)
13.10.2019 2. EM Maraton
Tulemused
Essen (Saksamaa)
09 - 15.11.2019 4. MM Saalijalgpall Winterthur (Šveits)
20 - 30.11.2019 DIBF EK klubide korvpall Moscow (Venemaa)
10 - 12.12.2019 47. ICSD kongress Itaalia
12 - 20.12.2019 19. Kurtide taliolümpiamängud Valtellina - Valchiavenna (Itaalia)
     
Klubide traditsioonilised võistlused ja üritused
       
27 - 28.04.2019 19.Talkur OPEN bowling Tallinna KSS Talkur Tallinn
xx.05.2019 11. RV segavõrkpall Tallinna KSS Talkur Tallinn
xx.06.2019 8. RV rannavolle Tallinna KSS Talkur Tallinn
04 - 08.06.2019 RV veteranide korvpall   Minsk
08 - 09.06.2019 Tartu KS Kaar RV bowling Tartu KSS Kaar Tartu
12.09.2019 20. A.Ojastu auhinnavõistlused
Tulemused
Tartu KSS Kaar Tartu
04 - 06.10.2019 RV veteranide võrkpall   Sankt-Peterburg
xx.10.2019 44. koroona karikavõistlus Pärnu KSS Eero Pärnu
xx.11.2019 20. Tartu Darts Cup noolevise Tartu KSS Kaar Tartu