Nõmme tee 2
13426 Tallinn
Mob/SMS: +372 5645 5461
info@kurtidespordiliit.ee

Spordikalender 2024
     
27.01.2024 Kabe
Juhend
Tulemused
Pärnu
10.02.2024

Suusatamine
Juhend
Tulemused

Jõulumäe

 17.03.2024

Bowling
Juhend
Tulemused

Tallinn
23.03.2024

Võrkpall
Juhend
Tulemused
Ajakava

Paide
06.04.2024

Lauatennis
Juhend
Tulemused

Tallinn

27.04.2024

Koroona
Juhend
Tulemused
Valtu

13.aprill 2024

Üldkoosolek Tallinn
04.05.2024 Orienteerumine- sprint
Juhend 
Tulemused
Rapla
18.05.2024

Discgolf
Juhend
Tulemused

Olustvere
22.06.2024

3x3 korvpall
Juhend
Tulemused 

Kääriku
29.06.2024

Rannavõrkpall
Juhend 
Ajakava
Tulemused

Laagri
14.09.2024

Noolevise
Juhend

Tulemused

Tartu
05.10.2024

Korvpall 1.ring
Juhend

Tulemused
Ajakava

Viljandi
19.10.2024 Orienteerumine - tavarada
Juhend
Tulemused

Kuutsemäe/Valgamaa
26.10.2024

Sulgpall
Juhend
Tulemused

Tartu
02.11.2024 Korvpall 2.ring
Juhend
Ajakava
Tulemused
Tartu 
19.11.2024 Kiirmale
Juhend
Tulemused
Tallinn
30.11.2024 Spordiaasta lõpetamine Tallinn
     
Eesti Paraolümpiakomitee võistlused
     
09.02.2024 Sisekergejõustik
Juhend
Tulemused
Pildid
 Tallinn
05.06.2024 Kergejõustik
Tulemused
Pärnu
     
Rahvusvahelised võistlused
     
18.05.2024 5. Balti kurtide kergejõustiku MV
Juhend
Tulemused
Liepaja/Läti
06.-11.06.2024 10. kurtide orienteerumise EM Riia/Läti
25.06 - 06.07.2024 20. kurtide ICCD male EM Belgrad/Serbia
12..- 21.07.2024 kurtide kergejõustiku MM/  kurtide juunioride kergejõustiku MM Taipei/Taiwan
 07.-17.07.2024 12. kurtide bowlingu EM  Brüssel/Belgia 
05.-08.09.2024 3. Põhja- ja baltimaade discgolfi MV Bornholm/Taani
2024 15. kurtide lauatennise EM Ateena/ Kreeka
28.-30.11.2024 2. kergejõustiku koondiste MM Tokyo/Jaapan
2024 kurtide rannavõrkpalli MM  
09.-10.03.2024 ICSD 50. erakorraline kongress  Erzurum/Türgi
2024 EDSO kongress  
3.-7.12.2024 2.DIBF 3x3 korvpalli MM Parana/Argentiina
     
Treeninglaagrid
     
  EKSL korvpalli laager Tallinn
  EKSL orienteerumise laager  Tallinn
  EKSL korvpalli laager Tallinn
  EKSL korvpalli laager Tallinn
  EKSL orienteerumise laager Tallinn
  EKSL kergejõustiku laager Hispaania
  EKSL orienteerumise laager Võrumaa
  EKSL orienteerumise laager Kõrvemaa
  EKSL korvpalli laager Tallinn
  EKSL rannavolle laager Jõulumäe
  EKSL orienteerumise laager Haapsalu/Tallinn
  EKSL korvpalli laager Tallinn
  EKSL male laager Viljandi
  Eesti koondise laager Kääriku
  EKSL bowlingu laager Tallinn
  EKSL bowlingu laager Tallinn
  EKSL 3x3 korvpalli laager  Tehvandi
  EKSL korvpalli laager Tallinn
  EKSL korvpalli laager Tallinn
  EKSL 3x3 korvpalli laager  Kääriku