Nõmme tee 2
13426 Tallinn
Tel/faks: +372 6555565
GSM: +372 56455461
info@kurtidespordiliit.ee

Spordikalender 2015
     
31.01.2015 Võrkpall
Juhend
Tulemused
Tallinn
14.02.2015 Suusatamine
Juhend
Tulemused
Võrumaa (Haanja)
21.02.2015 Kabe
Juhend
TulemusedN
TulemusedM 
Tartu
28.02.2015 Lauatennis
Juhend
Tulemused
Tallinn
22.03.2015 Sisekergejõustik
Juhend
Ajakava
Tulemused
Tallinn
22.03.2015 Bowling
Juhend 
Tulemused
Tallinn
28.03.2015 Koroona
Juhend 
Tulemused N
Tulemused M 
Pärnumaa (Sauga)
18.04.2015 Korvpall I ring
Juhend
Ajakava
Tulemused N
Tulemused M
Tartu
09.05.2015 Korvpall II ring
Juhend
Ajakava
Tulemused N
Tulemused M
Pärnumaa (Paikuse)
16.05.2015 EKSL aastakoosolek Tallinn
24.05.2015

 
EPOK male MV
Juhend
 
Tulemused 
Tallinn
30.05.2015 A. Ojastu kergejõustiku võistlused
Juhend 
Tulemused 
Tartu
13.06.2015 Orienteerumine-sprint
Juhend 
Tulemused 
Põlvamaa, Pikajärve
20.06.2015 Rannavõrkpall
Juhend
Tulemused 
Tallinn

 
28.06.2015 EPOK kergejõustiku MV
Juhend 

Tulemused 
Rakvere
01.08.2015 Triatlon
Juhend
Tulemused 
Lääne-Virumaa (Porkuni)
06.09.2015  Noolevise
Juhend
Tulemused
Tartu
26.09.2015 Murdmaajooks
Juhend
Tulemused 
Tartu
10.10.2015 Orienteerumine-tavarada
Juhend
Tulemused
 
17.10.2015 Sulgpall
Juhend
Tulemused
Tallinn
25.10.2015 EPOK MV ujumine
Juhend
Tulemused
 Tartu
14.11.2015 EPOK MV kiirkabes
Juhend
Tulemused
Tallinn
12.12.2015 EKSL spordiaasta lõpetamine Tallinn
     
Rahvusvahelised võistlused
     
13. - 15.03.2015 45. Balti Koolinoorte spartakiaad Tartu/Eesti
28.03. - 05.04.2015 18. Kurtide taliolümpiamängud Khanty-Mansiysk/venemaa
15. - 20.06.2015 1. martial Arts Sofia/Bulgaaria
21.06. - 04.07.2015 8. EM meeste jalgpall Hannover/Saksamaa
21.06. - 04.07.2015 2. EM naiste jalgpall Hannover/Saksamaa
29.06. - 11.07.2015 9. EM võrkpall Paris/Prantsusmaa
03. - 11.07.2015 4. MM korvpall Taoyuan/Taiwan
12. - 13.07.2015 NBDS rannavolle Jurmala/Läti
14. - 26.07.2015 4. MM sulgpall Sofia/Bulgaaria
15. - 16.07.2015 1. MM juunior sulgpall Sofia/Bulgaaria
20. - 25.07.2015 9. EM kergejõustik Bydgoszcz/Poola
05. - 09.08.2015 3. MM orienteerumine Rochester, New York/USA
20. - 30.08.2015 3. MM bowling Bologna/Itaalia
17. - 22.08.2015 4. MM ujumine San Antonio/USA
24. - 31.09.2015 13. EM lauatennis Baden/Austria
24. - 31.09.2015 1. EM juunior lauatennis Baden/Austria
16. - 25.10.2015 6. EM maadlus Tbilisi/Gruusia
20. - 28.11.2015 2. MM sisejalgpall Bangkok/Taiwan
     
Klubide traditsioonilised võistlused ja üritused
       
18. - 19.04.2015 15. OPEN bowling Tallinna KSS Talkur Tallinn
25.04.2015 8. RV segavõrkpall Tallinna KSS Talkur Tallinn
01.05.2015 86. Viljandi järve ümber jooks EKSL Viljandi
04. - 05.06.2015 5. RV rannavolle Tallinna KSS Talkur Tallinn
13.09.2015 16. SEB sügisjooks EKSL/Talkur Tallinn
.....10.2015 40. koroona karikavõistlus Pärnu KSS Eero Pärnu
12. - 14.11.2015 RV võrkpall (veteranid) Tallinna KSS Talkur Tallinn
14.11.2015 16. Tartu Darts Cup noolevise Tartu KSS Kaar Tartu