Nõmme tee 2
13426 Tallinn
Tel/faks: +372 6555565
GSM: +372 56455461
info@kurtidespordiliit.ee

Spordikalender 2018
     
20.01.2018 Kabe
Juhend
Tulemused N
Tulemused M
Tallinn
10.02.2018 Võrkpall
Juhend
 
Ajakava
Tulemused
Paide
18.02.2018 Suusatamine
Juhend
Tulemused
Haanja
18.03.2018 Bowling
Juhend
Tulemused
Tallinn
07 - 08.04.2018 Korvpall
Juhend 
Ajakava
Tulemused N
Tulemused M
Tartu
14.04.2018 Lauatennis
Juhend
Tulemused
Tallinn
28.04.2018 Koroona
Juhend
Tulemused
Sauga (Pärnumaa)
12.05.2018 EKSL aastakoosolek
Päevakord
Tallinn
17.06.2018 Rannavõrkpall
Juhend
Tulemused
Tartu
04.08.2018 Triatlon
Juhend
Tulemused
Porkuni (Lääne-Virumaa)
01.09.2018 Noolevise Tartu
15.09.2018 Discgolf Kõrvamaa (Harjumaa)
29.09.2018 Murdmaajooks Pärnu
07.10.2018 Orienteerumine - sprint Tallinn
14.10.2018 Orienteerumine - tavarada Pärnumaa
10.11.2018 Sulgpall Tallinn
xx.12.2018 Tänuõhtu / spordiaasta lõpetamine  
     
EPK-i võistlused
     
17.02.2018 Sisekergejõustik
Juhend 
Ajakava
Tulemused
Tallinn
10.06.2018 Kergejõustik
Juhend
Tulemused
Rakvere
xx.10.2018 Ujumine  
xx.11.2018 Kabe  
     
Rahvusvahelised võistlused
     
17 - 24.03.2018 2. EM Curling Schaffhausen (Šveits)
22 - 24.03.2018 6. EM sisekergejõustik
Tulemused 
Medalitabel
Gomel (Valgevene)
20 - 22.04.2018 48. Balti Koolinoorte spartakiaad
Juhend
Lauatennise ja korvpalli tulemused
Ujumise tulemused
Kabe ja male tulemused
Tartu (Eesti)
05 - 13.05.2018 4. EM mägijalgratas Anhée (Belgia)
xx.05.2018 2. Baltimaade kergejõustiku MV
Tulemused
(Läti)
24.05 - 02.06.2018 11. EM bowling München (Saksamaa)
29.05 - 03.06.2018 2. EM võrkpall U21 Sitsiilia (Itaalia)
29.06 - 1.07.2018 1. NBDSF discgolf
Juhend
Tulemused
Kõrvemaa ( Eesti)
02 - 07.07.2018 12. EM Swimming Lublin (Poola)
29.06 - 01.07.2018 4. EM Juunior kergejõustik
Tulemused
(Bulgaaria / Poola)
21 - 29.07.2018 8. EM Sulgpall Trencin (Slovaakia)
01 - 18.08.2018 2. EM jalgpall U21 Stockholm (Rootsi)
14 - 19.08.2018 4. EM Rannavolle Kiiev (Ukraina)
14 - 16.09.2018 NBDSF orienteerumine Perstorp (Rootsi)
18 - 20.10.2018 EDSO Kongress Heraklion (Kreeka)
26 - 27.10.2018 11. EM murdmaajooks (Iirimaa)
04 - 13.12.2018 5. EM saalijalgpall Tampere (Soome)
     
Klubide traditsioonilised võistlused ja üritused
       
21 - 22.04.2018 18. OPEN bowling Tallinna KSS Talkur Tallinn
19.05.2018 10. RV segavõrkpall
Juhend
Tallinna KSS Talkur Tallinn
25.05.2018 19. A. Ojastu auhinnavõistlused Tartu KSS Kaar Tartu
07 - 08.07.2018 7. RV rannavolle
Juhend
Tallinna KSS Talkur Tallinn
xx.10.2018 43. koroona karikavõistlus Pärnu KSS Eero Pärnu
xx.11.2018 19. Tartu Darts Cup noolevise Tartu KSS Kaar Tartu
01 - 02.11.2018 4. RV veteranide võrkpalliturniir Tallinna KSS Talkur Tallinn