Nõmme tee 2
13426 Tallinn
Tel/faks: +372 6555565
GSM: +372 56455461
info@kurtidespordiliit.ee

Tulemused


SAMSUNI KURTIDE OM - EESTI KOONDISE TULEMUSED        
 

KUUPÄEV

SPORDIALA
TULEMUSED
20 juuli Rannavõrkpall
UKRAINA II - EESTI
2 : 0 
(21 : 10; 21 : 13) 

21 juuli Rannavõrkpall TÜRGI I - EESTI
1 : 2
(21 : 18; 17 : 21; 12 : 15) 

  Orienteerumine Meeste sprint
I koht  SMIRNOV Nikita   RUS 
II koht  SURENIAN Nver   UKR
III koht  LEROSE Luigi   ITA 
VARE Vaiko  EST  Diskvalifitseeritud

  Bowling Naiste indiviuaalsed
I koht  PARK Sunok KOR  1247 p
II koht  KIM Jieun KOR  1232 p
III koht  CHOI Seonkyeong KOR  1197 p
III koht  KIM Jieun KOR  1157 p
42 koht HAGA Eli EST  975 p
53 koht LUIK Sirie EST  886 p

22 juuli Rannavõrkpall EESTI - AUSTRIA
2 : 1
(14 : 21; 23 : 21; 15 : 10)

23 juuli Bowling naiste paarid
I koht VENEMAA I  
II koht LÕUNA - KOREA II
III koht LÕUNA - KOREA III
III koht TAIWAN II
23 koht EESTI

  Kergejõustik CATHY SAEM - Seitsmevõistlus 
1 päev - 1943 punkti 4.koht
100 m tõkkejooks 18.41
kõrgushüpe 1.44
kuulitõuge 7.57
200 m jooks 28.80 (isiklik rekord)

MELISA OZERSKA
100 m jooks - 13.53 - pääses poolfinaali

24 juuli Kergejõustik CATHY SAEM - Seitsmevõistlus
3482 p 6,koht (isiklik rekord)
kaugushüpe - 4.70 (isiklik rekord)
odaviske - 30.05
800 m jooks - 2:39.24
I koht KLECHKINA Anastasia RUS 4911 p
II koht POTAPENKO Kateryna UKR 4203 p
III koht MERKER Felicitas GER 4023 p

MELISA OZERSKA
100 m jooks - 13.73  23 koht aga ta ei pääsenud finaali

25 juuli Rannavõrkpall EESTI - VALGEVENE
1 : 2
(21 : 15; 18 : 21; 7 : 15)

  Orienteerumine Meeste lühirada
I koht  NOVIKOV Pavel Valeryevich RUS  45:16
II koht GRININ Vladimir  RUS 48:28
III koht SANKIN Oleksandr  UKR  48:33
VARE Vaiko  EST  kontroll aeg ületatud

  Bowling Naiste kolmik
I koht UKRAINA
II koht LÕUNA - KOREA II
III koht LÕUNA - KOREA I
III koht VENEMAA I

Naiste kolme mängu seisuga
27 koht ELI HAGA 3168 P.
52 koht SIRIE LUIK 2725 P.

26 juuli Kergejõustik 100 m tõkkejooksu finaal
I koht  VANDERMEULEN Janna  USA  14.29 
II koht SHAPOVAL Yuliia  UKR  14.50 
III koht KLECHKINA Anastasia  RUS  14.80 
4 koht OLENKO Kairit  EST 14.83 
5 koht LANDAR Marja-Liisa EST 15.50 

MELISA OZERSKA
200 m jooks - 28.76 - pääses poolfinaali

27 juuli Kergejõustik Kaugushüpe finaal
I koht GRISHINA Marina  RUS 5.96
II koht GIRAT RIVERO Suslaidy CUB 5.95
III koht  ALEMSEITOVA Angela  RUS 5.73
4 koht OLENKO Kairit  EST 5.67

MELISA OZERSKA
200 k jooks - 28.23 - 14 koht. ta ei pääsenud finaali.

28 juuli Kergejõustik 4 x 100 m teatejooksu poolfinaal
EESTI 51.74  - pääses finaali.

  Bowling Naiste viie mängu seisuga
32 koht ELI HAGA 4138 P.
51 koht SIRIE LUIK 3670 P.

29 juuli Kergejõustik Kõrgushüpe finaal
I koht KARAPETYAN Kristina RUS 1,74 cm
II koht IMPSON Carly  USA 1,72 cm
III koht  LANDAR Marja-Liisa EST 1,67 cm
11 koht SAEM Cathy EST 1,45 cm

4 x 100 m teatejooksu finaal
I koht Venemaa 47.05 
II koht Ukraina 48.81 
III koht Valgevene 48.84 
Eesti katkestas.