Nõmme tee 2
13426 Tallinn
Mob/SMS: +372 5645 5461
info@kurtidespordiliit.ee

Uudiste arhiiv
Balti ja Põhjamaade MV orienteerumises Riias

Balti ja Põhjamaade MV orienteerumises Riias 8.-11. septembril toimusid Lätimaal Riias Põhja - ja Baltimaade meistrivõistlused orienteerumises. Osa võtsid 4 riiki: Eesti, Läti, Leedu ja Inglismaa 16 nais- ja 19 meesorienteerujaga. Eestlased tõid koju 8 medalit, neist 3 väljaspoolt arvestust.

 

 

 

Ilvi Vare - kuld lühirajas, hõbe sprindis, pronks teates
Anne-Mari Pevkur - pronks tavarajas, pronks teates (väljaspool)
Heli Haug - pronks teates
Triin Jõeveer - pronks teates Vaiko Vare - pronks teates, hõbe tavarajas (väljaspool)
Martin Betlem - pronks teates, pronks lühirajas (väljaspool)
Daniel Vasser - pronks teates
Matti Betlem ja Pjotr Kuznetsov - pronks teates (väljaspool)
Neli rasket võistluspäeva:

Esimesel päeval toimus sprint - Riia linnas Daugava staadionil, kus jooksime läbi Grizinkalns'i pargi. Korralduses tekkisid probleemid, kaarti oli muudetud seoses kaevandusega, stardiajad lükati 2 korda edasi.

Sprindi tulemused

Teisel päeval tavarada - Ada˛u sõjaväe maastiku kõrval kirde osas. Maastik oli pehme, rohkelt soine, oli raske joosta. Paremini läks pärnakatel: Vaiko Vare väljaspoolt arvestust 2. koht, Anne-Mari Pevkur naiste arvestuses 3. koht.

Tavaraja tulemused

Kolmandal päeval lühirada - Vārnukrogs's. Hoiatati, et metsas on palju seenelisi, kontrollipunktid on puude külge kinnitatud, et keegi ära ei viiks. Ilvi Vare võitis kulla, Martin Betlem pronksi väljaspoolt arvestust.

Lühiraja tulemused

Neljandal päeval teatevõistlus - Gauja jõe põhja osas. Liivane maastik hea nähtavusega männimetsas. Tehti 3 võistkonda: naised - Ilvi, Triin ja Heli; mehed - Daniel, Martin ja Vaiko; väljaspool arvestust - Matti, Anne-Mari ja Pjotr. Kõik võistkonnad tulid kolmandaks, kõiki autasustati pronksiga.

Teate tulemused

Viimati muudetud: 15.09.2010