Mob/SMS: +372 5645 5461
info@kurtidespordiliit.ee

Uudiste arhiiv
Parasisekergejõustiku MV 2023

Neljapäeval, 23.veebruaril oli 3 noormeest, 4 naist ja 5 meest stardis Lasnamäe kergejõustikuhallis, kus toimusid Eesti parasisekerjõustiku meistrivõistlused. Kavas olid 60, 200 ja 1500 meetri jooksud, kaugus- ja kõrgushüpe ning kuulitõuge.

Poiste 60 m jooksu võitis 11-aastane Jasper Pärgma 11,53 -ga ja ja hüppas kaugust 3.08 ning sai selle tulemusega 1.koha. 8-aastane Edvine Õun läbis kõige kiiremini selles vanuseklassis 200 meetrit 41,99- ga.

Naiste arvestuses võitis Marja-Liisa Landar esikoha 60 meetri jooksus ajaga 9,03 ja 200 meetri tulemus oli 30,57 ning kõrgushüppes 1.53. Kuulitõukes 10.33-ga saavutas esikoha Kairit Olenko.

Meeste arvestuses noppis neli esikohta Rinat Raisp. 200 meetri jooksus sai igati korraliku aja 24,76,

1500 m jooksus tuli aeg 5:47.20, kaugushüppes oli tulemus 5,37 ja kõrgushüppes 1.65.

60 m jooksus võitis Simon Teis ajaga 7.33. Kuulitõukes sai esikoha Hans-Kristjan Paukson 9.56-ga.

Võistluste tulemustega saab tutvuda siin

NB! Kergejõustiku võistlused tulekul.
Reedel 26.mail 2023.a. Tartu Tamme staadionil toimuvad 4. Balti kurtide maavõistlus paralleelselt  Eesti parakergejõustiku MV. Võistlused toimuvad kolmes vanuseklassis - noored, juuniorid ja täiskasvanud. Balti maavõistlustest võtavad eeldatavasti osa Leedu, Läti ja Eesti kuulmispuuetega sportlased.

11.Euroopa kurtide meistrivõistlused toimuvad 21-26.augustini 2023.a. Szczecin /Poolas

Viimati muudetud: 19.03.2023