Mob/SMS: +372 5645 5461
info@kurtidespordiliit.ee

Uudiste arhiiv
Head tulemused talvisest kergejõustiku võistlushooajast

17-18.veebruaril toimusid Lasnamäe kergejõustikuhallis Eesti talvised meistrivõistlused.
Tartus treeniv Tanel Visnap võitis avapäeval meeste 60 meetri jooksus hõbemedali, püstitades uue hooaja tippmargi 6,80. Senine hooaja parim 6,85 sai seega olulise paranduse! Eesti jooksvas hooaja edetabelis tõusis Tanel selle tulemusega nüüd kolmandaks.
Kaugushüppes sai Visnap viimasel katsel saavutatud tulemusega 6.57 üheksanda koha ja 200 meetri jooksus ajaga 22.42 neljanda koha.
Rinat Raisp tegi kaasa meeste 200 ja 400 meetri jooksudes ja saavutas 14.koha ajaga 24.96 ja 16.koha 56.39-ga.

10-11.veebruaril toimusid LasnamöelEesti meistrivõistlused U23, U20 ja U18 vanuseklassidele kergejõustikus. U23 vanuseklassi 60 meetri eeljooksus sai Simon Teiss ajaks 7.30, mis viis ta teisena finaali. Finaalis püstitas ta aga isikliku rekordi 7,23 ning võitis sellega hõbemedali!