Uudiste arhiiv
Orienteerumise MM teine võistluspäev- toimus super sprinditeade

e

Eesti koondis saavutas orienteerumise super-sprindi teatevõistlus VI koha.

Täna joosti kurtide MMil super-sprindi teatevõistlus, kus iga riiki esindasid ühest mehest ja ühest naisest koosnevad võistkonnad. Võistluse käigus jooksid osalejad kordamööda kokku kuus 1-1,4km pikkust vahetust. Eesti võistkonnas jooksid Vaiko Vare ja Marja-Liisa Landar, kes saavutasid tubli 6.koha. Võistluse võitis Ukraina, hõbeda sai Leedu ja pronksi Rootsi. Võistlusel olid esindatud 10 riigi sportlased, kellest tulemuse sai kirja 7 võistkonda. Soome, Ungari ja USA tulemused tühistati raja mittekorrektse läbimise tõttu.

Marja-Liisa kommentaar oma tänasele võistlusele: Supersprint oli mulle midagi uut ja raske oli ette teada, kuidas oma jõudu kolme ringi vahel jagada. Esimese vahetuse ajal pabistasin, sest ei tahtnud meie võistlust kohe alguses ära rikkuda. Sealt edasi olin julgem. Kaarti pidin väga hoolikalt lugema, et mitte ära eksida, aga kokkuvõttes läks hästi. Oli väga huvitav võistlus.

Täna toimusid ka eilsete sprindi distantside autasustamised. Medalid said kaela veteranide klassides N50- Merike Mändsoo, Ilvi Vare ja M 50- Matti Betlem.