Mob/SMS: +372 5645 5461
info@kurtidespordiliit.ee

Uudiste arhiiv
Tanel Visnap krooniti kaugushüppes Eesti meistriks
29-30juulil toimusid Tallinnas, Kadrioru staadionil Eesti suvised meistrivõistlused, kus võisteldi täiskasvanute (meeste ja naiste) arvestuses.
Tanel Visnap võitis oma elu esimese Eesti meistrivõistluste kuldmedali täiskasvanute arvestuses kui lõpetas Kadrioru staadionil toimunud meeste kaugushüppe esimesena. Seekord tegi Tanel kaasa kahel alal - 100 jooksus ja kaugushüppes. Avapäeval oli kavas meeste 100 meetri jooks, kus Tanel võitis pronksmedali ajaga 10.85.  Teisel päeval kavas olnud meeste kaugushüppes tõi kuldmedali Tanelile 7.42 hüpe. Mõõtmisele läksid seekord veel 5 hüpet, mis kõik kandusid kaugemale 7 meetri joonest - 7.33, 7.42, 7.29, 7.31 ja 7.13.

Meeste 400 meetri jooksus ja 400 meetri tõkkejooksus osales Rinat Raisp, kelle jaoks need olid esimesed Eesti meistrivõistlused täiskasvanute arvestuses. 400 meetri jooksus püstitas Rinat Raisp uue isikliku rekordi - 1.00,17 (8.koht). 400 meetri jooksus oli Rinat 19.nes ajaga 55,13.

Naiste 100 meetri tõkkejooksus oli Marja-Liisa Landari tulemus 16.69, mis andis 10. koha.
Viimati muudetud: 31.07.2023