Nõmme tee 2
13426 Tallinn
Mob/SMS: +372 5645 5461
info@kurtidespordiliit.ee

Uudiste arhiiv
Eesti kurtide suusatamise MV toimusid nädalavahetusel Kuningamäel

Eesti kurtide meistrivõistlused suusatamises toimusid 11.veebruaril Kuningamäe spordi- ja vabaajakeskuses Põltsamaal. Osalejaid oli kokku 10, neist 4 naist ja 6 meest. Ilm oli ilus aga väga tuuline. Õhutemperatuur oli 1°C. Naiste distants oli 4 kilomeetrit ja meestel 6 kilomeetrit. Sõideti 2 kilomeetrisel ringil, seega tuli mitu ringi teha.

Naistest tuli esikohale Heli Haug Võrumaa Kurtide Ühingust, talle järgnes teise kohaga  Gelly Needo Tartu Kurtide Spordiseltsist Kaar ja kolmandaks platseerus Monika Matsina Tallinnast. Meeste vahel oli võistlus täis põnevust. Võitjaks tuli Daniel Vasser Võrumaalt. Kauaaegne suusaveteran Andrus Siig Pärnu Kurtide Spordiseltsist Eero sai teise koha ja kolmandaks tuli üllatavalt Teet Ojamets Tartust.

Võitjaid autasustati medalitega, mis olid väga ilusad. Medalid olid kujundatud Eesti Olümpiakomitee 100.aastapäevaks. Eesti KurtideSpordiliidu suusasektsioon tänab kõiki suusat ajaid, kes võtsid osa võistlusest. Tänud kuulusid ka kohtunikele Andre Siig ja Ljudmilla Mikson. Samuti täname Kuningamäe vaba- ja spordikeskuse abivalmis töötajaid.                             

Järgmisel aastal kohtume Ida-Virumaal.

Tulemused

Viimati muudetud: 12.02.2023