info@kurtidespordiliit.ee

Uudiste arhiiv
Võistlustest

Eesti talvised sisekergejõustiku meistrivõistlused

Nädalavahetusel toimusid Tallinnas Eesti talvised sisekergejõustiku meistrivõistlused, kus võisteldi täiskasvanute arvestuses.

Tanel Visnap (Valga SK Maret-Sport) tegi hooaja kõige tähtsamal võistlusel kindlasti kõige paremad stardid. Esimesel päeval osales ta meeste 60 meetri jooksus. Oma eeljooksu võitis ta ajaga 6,82, mis tähendas isiklikku rekordit. Finaalis uuendas ta oma isikliku rekordit 6,81ni ning võitis sellega pronksmedali! Teisest kohast jäi lahutama vaid 1 sajandik, aga neljas koht jäi samuti vaid 2 sajandiku kaugusele. Tegemist on ka uue Valgamaa meeste rekordiga. Teisel päeval kavas olnud 200 meetri jooksus tuli Tanel Visnap Eesti meistriks isikliku rekordiga 21,88. Palju õnne Tanelile!

Oma esimestel Eesti meistrivõistlustel täiskasvanute arvestuses osalenud Simon Teiss ja Rinat Raisp (EKSL) tegid oma tulemuse enam-vähem ära. Simon tegi kaasa 60 meetri jooksus. Nädal aega tagasi püstitas ta oma isikliku siserekordi 7.40. Seekord jooksis ta välja aja 7,38, mis on uueks rekordiks ning andis 15.koha. Rinat tegi kaasa 400 meetri distantsil. Ajaga 57,18 saavutas ta 14.koha. Tema isiklik siserekord pärineb samuti 10.veebruarist - 55,18. Kumbki ei suutnud oma vormi 100% realiseerida, aga arvestades, et joosta tuli väga tugevas konkurentsis, suutsid mõlemad korraliku jooksu siiski ära teha.

Naiste 60 meetri tõkkejooksu eeljooksus saavutas Marja-Liisa Landar (EKSL) 11.koha ajaga 9,92.

19-20.veebruaril selgitati Eesti meistrivõistluste medalivõitjad vanemates vanuseklassides

Võistlema asusid U18, U20 ja U23 vanuseklassi sportlased.
Simon Teiss püstitas uue isikliku siserekordi 200 meetri jooksus - 24,32, mis andis kokkuvõttes 4.koha. 60 meetri jooksus pääses ta samuti finaali, kui oli 7,40ga seitsmes. Mikkael Päären eeljooksu aeg 60 meetri distantsil oli 8,36, mis andis kokkuvõttes 9.koha. 200 meetri jooksus püstitas ta samuti isikliku rekordi 27,63, mis andis 8.koha.

10.veebruaril toimusid Tartus 10.Martin Kutmani mälestusvõistlused

Võistlus oli suurepäraselt korraldatud, oli nähtud vaeva ja tehtud asju pisut teistmoodi, mis andis juurde niipalju värskust. Meeste 60 meetri jooksus võitis Tanel Visnap, kelle võidutulemus oli 6.87.
Rinat Raisp püstitas uue isikliku siserekordi 400 meetri jooksus - 55,18 ning saavutas sellega 4.koha.

Viimati muudetud: 02.03.2022