Nõmme tee 2
13426 Tallinn
Mob/SMS: +372 5645 5461
info@kurtidespordiliit.ee

Uudiste arhiiv
Rannavolle treeningulaager Tallinnas, 2020.a.

Algselt plaanisime korraldada rannavolle treeninglaagri kevadel, kuid koroonaviiruse leviku pärast lükkasime selle edasi sügisesse. Eelmisel nädalavahetusel toimus rannavolle treeninglaager Tallinnas, Ülemiste Beach House-s. kolm päeva möödusid sisutihedalt. Kohal oli 3 paari + 1 külalistreener + 2 esindajat. Ülemiste Beach House rannahallis on uus ja värske taust, mõnus ning puhas rannaliiv nagu tõeline suvi ja rand. Kõik tingimused olid suurepärased.

Meid käis juhendamas harrastajate treener Inga Parve. Teemadeks- kuidas rannavõrkpalli treeningut planeerida ja tehniliselt läbiviia. Näitas erinevaid harjutusi liival ning rääkis treeningu kasulikkusest ja põhimõtetest. Ta soovitas tutvuda youtubes olevate videodega, et saada ülevaade paljudest erinevatest harjutustest.Treeningud olid efektiivsed, sest kaasatud oli ka viipekeele tõlk. Sportlased õppisid temalt palju uusi vajalikke asju. Viimasel treeningpäeval viisime läbi ka kontrollvõistluse, seejärel arutasime tuleviku plaane ja võistlusi ning võistlemist Kurtide olümpiamängudel.

31.oktoobril, laupäeval käisime Kurtide klubis rannavolle kohtuniku koolitusel. EVF kohtunike toimkonna esimees Tiit Kõiv käis rääkimas rannavolle kohtuniku tegevuse olulistest aspektidest. Eesti kurtidel rannavõrkpalluritel olid palju küsimusi, mida temalt küsida. Paljud asjad, mida me ei teadnud said palju selgemaks. Rannavolle võistlusmäärused on muutunud ajas vähe, mõned muudatused on viimastel aastatel sisseviidud kuid üldiselt on reeglid pikalt olnud muutusteta..

Kokkuvõttes jäime treeningutega väga rahule, samuti oli koostöö treeneriga ladus ning meeldiv. Kõik osalejad ootavad pikkisilmi juba uut treeninglaagrit.

Viimati muudetud: 07.11.2020