info@kurtidespordiliit.ee

Uudiste arhiiv
Kergejõustiku võistluste tulemusi

Reedel, 14.augustil toimusid Ogres / Lätis Balti meistrivõistlused.

Väga tasavägine oli meeste 100 meetri jooks, kus Tanel Visnap sai ajaks uue isiklikku rekordiga 10,73 (tuul 1,5), mis andis neljanda koha. Kui esikoha võitis leedukas 10,50ga, siis teise koha saavutas Henri Sai 10,62ga ning kolmanda koha tulemus oli 10,72, seega kaotas Tanel kolmandale kohale 1 sajandikuga.

Põnevusega ootasime 4x100 meetri teatejooksu, kus Tanel oleks jooksnud esimest vahetust. Kahjuks jooks ebaõnnestus, sest 4x100 meetri teatejooksus ei suudetud teatepulka edasi anda ning tuli katkestada...

12-13.augustil Tartus toimusid Eesti U14, U16, U18, U20, U23 meistrivõistlused mitmevõistluses.

Karl Kristjan Kajak (SK Maret-Sport) ja Rinat Raisp (EKSL) katkestasid U20 kümnevõistluse. Kajak tegi Tartus Eesti U20 kümnevõistluse MV kaasa neljal alal, kõrgushüppes ei suutnud kõrgusel 1.71 kolmel katsel seda ületada ning otsustas seejärel võistlemise pooleli jätta. Kolme ala järel oli Kajak 2026 punktiga 10 noormehe konkurentsis 4.kohal. Seeria: 11.49 - EKSL U20 rekord / 6.27 / 12.20

Rinat Raisp osales 2 päeval ja katkestas ka pärast teivashüpet kehva ja külma ilma tõttu. Seeria: 12.56 - isiklik rekord/ 5.80 - isiklik rekord / 6.80 - isiklik rekord/ 1.59 / 57.72 / katkestas pärast kolmandat tõket /14.79 / ei startinud ja loobus võistlusest…

KEVEK ja Tartu KALEV 2020.a. STAADIONIJOOKSU SARI VII etapp.

11.augustil toimus Tartus järjekordne staadionijooksu sarja VII etapp. Meie sportlastest osales Simon Teiss, kes tahtis ise väga võistlema minna, et kontrollida millises vormis ta on. U20 vanuseklassi 200 meetri jooksus puhus taganttuul 1,6 meetrit sekundis ja nii sündiski uus isiklik rekord 24,05 ning sellega sai Simon neljanda koha.

Viimati muudetud: 16.08.2020