Nõmme tee 2
13426 Tallinn
Mob/SMS: +372 5645 5461
info@kurtidespordiliit.ee

Uudiste arhiiv
Elve Oja mälestamiseks maleturniiri tulemused

16.novembril 2019 toimusid Tallinna Kurtide Klubis 3. Elve Oja mälestus turniir males. Esmakordselt viidi see läbi koostöös EKSLiga. Meeldiva üllatusena oli võistlema tulnud ühtekokku 16 maletajat, see oli enam kui võistluste korraldaja ja peakohtunik olid planeerinud. Osales ka üks pimekurt võistleja koos saatjaga. Võisteldi formaadis, kus igas partiis oli võistlejal aega mängida 15 minut. Pimekurdile anti võimalus mängida ilma kellata 40 minutit ajapiiranguga. Võistlejad jäid võistlusega igati rahule.

Parimaks maletajaks seekordsel võistlusel krooniti Rein Maidla. Teise koha sai Matti Betlem ning kolmanda koha saavutas Allan Lepik.Toimus ka õnneloos kõigi osalejate vahel, kus kingituseks oli malekell. Loosiõnn naeratas taaskord Allan Lepikule.

Võistluse lõppedes toimus arutelu EKSL juurde male sektsiooni loomise osas. Otsustati moodustada EKSL juurde male sektsioon ja esimeheks valida Matti Betlem. Esindajaks võistlustel ning paberitöö tegijaks kinnitati Janne Oja. Male eestvedajaks aga Riho Kurg.

Tulemused

Viimati muudetud: 28.11.2019