Mob/SMS: +372 5645 5461
info@kurtidespordiliit.ee

Uudiste arhiiv
EKSL MV orienteerumise sprindidistantsil Alu Alevikus

Pühapäeval, 12.mail toimusid Raplamaal Alu alevikus 11.EKSL meistrivõistlused orienteerumise sprindis. Medaleid jagati välja 3 vanuseklassis. Kohal oli 12 orienteerujat.

Naiste 2,3 km 10 kontrollipunktiga rajal võidutses Pärnu KSS Eero sportlane Ilvi Vare ajaga 14,53, teisena lõpetas Heli Haug (Võrumaa KÜ) ja kolmanda koha sai Merike Mändsoo (Tartu KSS Kaar).

Meeste 2,8 km pikkusel 11 kontrollpunktiga distantsil oli parim ajaga 14,23 Daniel Vasser (Võrumaa KÜ), teisena lõpetas Martin Viljasaar (Võrumaa KÜ), kolmanda koha sai Jorgen Liiv (Tallinn KS Talkur).

Meesveteranidest lõpetas parimana Matti Betlem (Tallinn KS Talkur), teiseks tuli Argo Purv (Võrumaa KÜ) ja kolmanda koha saavutas üllatuslikult Aivo Erm.

Ainsana noormeeste klassis lõpetas esikohaga Rinap Raisp (Tallinn KS Talkur).