Nõmme tee 2
13426 Tallinn
Tel/faks: +372 6555565
GSM: +372 56455461
info@kurtidespordiliit.ee

Uudiste arhiiv
10. Euroopa kurtide kergejõustiku meistrivõistlused Bochumis, Saksamaal

10. Euroopa Kurtide kergejõustiku meistrivõistlused Bochumis, Saksamaal
21  - 28 juuli 2019.a. 

Kodulehekülg

 

 

 

 

 

 

     
EESTI KOONDIS    
     
 
CATHY SAEM
Klubi: Talkur

Kolmikhüpe - 10.59,
seitsmevõistlus - 3482 p.
INESSA HALLISTE
Klubi: Talkur

100m jooks - 13.29,
200m jooks - 26.90,
kaugushüpe - 5.29,
kõrgushüpe - 1.45
 
     
TANEL VISNAP
Klubi: Võrumaa KÜ
100m jooks - 11.18,
kaugushüpe - 6.91,
kõrgushüpe - 1.96
KARL KRISTJAN KAJAK
Klubi: Võrumaa KÜ

400m tõkkejooks - 61.05,
kaugushüpe - 6.73
JORGEN LIIV
Klubi: Talkur

100 m jooks - 11.52,
200m jooks - 23.59,
kaugushüpe - 
     
     
RINAT RAISP
Klubi: Talkur
100 m jooks - 12.31, 
400 m jooks - 56.90,
400 m tõkkejooks - 69.28,
kõrgushüpe - 1.60
   
     
PERSONALID     
     
   
 ARGO PURV
Delegatsiooni juht
SERGEI MATVIJENKO
Peatreener
RAIMOND LUTS
Treener
     
     
     
     
  EESTLASED VÕISTLUSTULES   
  AJAKAVA  
  22 JUULI  
AEG ALA SPORTLASED
14:00 Seitsmevõistlus (100m tõkkejooks) Cathy Saem
14:30 Meeste 100m jooksu poolfinaal Tanel Visnap, Jorgen Liiv, Rinat Raisp
14:50 Naiste 100m jooksu poolfinaal Inessa Halliste
15:30 Seitsmevõistlus (kõrgushüpe) Cathy Saem
15:40 Meeste 400m jooksu poolfinaal Rinat Raisp
17:00 Avamine  
18:00 Seitsmevõistlus (kuulitõuge) Cathy Saem
18:10 Meeste 100m jooksu finaal Tanel Visnap, Jorgen Liiv, Rinat Raisp
18:20 Naiste 100m jooksu finaal Inessa Halliste
20:20 Seitsmevõistlus (200m jooks) Cathy Saem
     
  23 JUULI  
15:10 Seitsmevõistlus (kaugushüpe) Cathy Saem
 17:00 Meeste kaugushüpe finaal Tanel Visnap, Jorgen Liiv, Karl Kristjan Kajak
 17:10 Seitsmevõistlus (odaviske) Cathy Saem
 17:20 Meeste 400m jooksu finaal Rinat Raisp
 19.10 Seitsmevõistlus (800m jooks) Cathy Saem
     
  25 JUULI  
 16:00 Meeste 400m tõkkejooksu finaal Karl kristjan Kajak, Rinat Raisp
 16:10 Naiste kaugushüpe finaal  Inessa Halliste
 18:40 Naiste 200m jooksu poolfinaal Inessa Halliste
 19:00 Meeste 200m jooksu poolfinaal  Jorgen Liiv
     
  26 JUULI  
16:00 Naiste kolmikhüpe finaal  Cathy Saem 
17:00 Naiste 200m jooksu finaal  Inessa Halliste 
17:30 Meeste 200m jooksu finaal Jorgen Liiv  
17:50 Meeste kõrgushüpe finaal Tanel Visnap, Rinat Raisp
18:50 4 x 400m segateatejooksu finaal Cathy Saem, Inessa Halliste, Karl Kristjan Kajak, Rinat Raisp
     
  27 JUULI  
 15:50 Naiste kõrgushüpe finaal Inessa Halliste  
 16:00 Meeste 4 x 100m teatejooksu finaal Karl Kristjan Kajak, Tanel Visnap, Jorgen Liiv, Rinat Raisp
 18:00 Lõpetamine    
     

EM kergejõustiku ajakava

Viimati muudetud: 17.07.2019