Nõmme tee 2
13426 Tallinn
Mob/SMS: +372 5645 5461
info@kurtidespordiliit.ee

Uudiste arhiiv
Eesti Kurtide Spordiliidu spordiaasta lõpetamine

Pühapäeval 10. detsembril 2017.a. kogunesid Eesti Kurtide Spordiliidu liikmed spordiaasta lõpetamisele Tallinnas Õpetaja Majja Magistri saali, et meenutada lõppeva aasta tegemisi ning tunnustada parimaid sportlasi ja aktiviste.

Käesoleval aastal valiti EKSL parimaid sportlasi juba kahekümne neljandat korda. 2017. aasta parimad kurtide sportlased valiti hääletamise teel EKSL juhatuse poolt. Lisaks valiti välja ka parimad aktivistid, võistkonad ning treenerid.

Eesti Kurtide Spordiliidu 2017.a. aasta sportlaseks valiti Marja-Liisa Landar, kes võitis OM Samsunis pronksmedali kõrgushüppes, viienda koha 100 meetri tõkkejooksu.
Parimaks juunioriks Melisa Ozerska ja treeneriks Sergei Matvijenko.

Aktiivseimad harrastussportlased 2017.a.: neiu- Kristina Leilop (Hiie kool), noormees- Martin Saar (Eero), naine- Gretel Murd (Võrumaa KÜ), mees- Martin Viljasaar (Võrumaa KÜ), naisveteran- Monika Matsina (Talkur), meesveteran- Argo Purv (Võrumaa KÜ). Punktitabeli alusel oli klubide arvestuses parim Tallinna KSS Talkur, järgnesid Võrumaa KÜ ja Pärnu KSS Eero.
Tunnustati ja tänati ka Kairit Olenkot, kes on otsustanud lõpetada oma tippsportlase karjääri.

Tänati kõiki sportlasi ja spordiaktiviste, kes oma töö ja tegemistega on andnud väärika panuse Eesti Kurtide Spordiliidu arengusse.

Pildigalerii

Viimati muudetud: 11.12.2017