Mob/SMS: +372 5645 5461
info@kurtidespordiliit.ee

Uudiste arhiiv
Eesti suvised meistrivõistlused kergejõustikus

Emilija_EMVb.jpg EPOK-kuulitouge.jpg Tänavu 2.-3. augustil Tallinnas Kadrioru staadionil toimunud Eesti suvised kergejõustiku meistrivõistlused andsid põhjust rõõmustada. Meeldiva rõõmusõnumiga üllatas meid Soomes elav Emilija Manninen. Emilija sai pronksmedali 400m tõkkejooksus (aeg 63,88 sek.) jooksu võitis Maris Mägi ajaga (59,79 sek.).

Soovime Emilijale hea tulemuse puhul palju õnne !!!

Kurdid kergejõustiklased saavutasid järgmised kohad:
Marja-Liisa Landar - 9. koht 100 m tõkkejooksus 16,78 sek.
Kairit Olenko - 9. koht odaviskes 38m 88 cm.

Eesti Paraolümpiakomitee ning Eesti Kergejõustikuliidu koostöös oli Eesti kergejõustiku meistrivõistlustel programmis kaks spordiala erivajadustega sportlastele. Laupäeval, 2. augustil oli kavas kuulitõuge, kus võistlusi peeti kahes erinevas klassis liikumispuudega, kuulmis- ja intellektipuudega sportlastele. Ratastoolisõit, mida uurvõistlustel on nähtud juba pikka aega.
EPOKi kuulitõukes tuli võitjaks Jüri Bergmann tulemusega 12m 04cm. Teise koha sai Toomas Saluste 9m 63cm, kolmanda - Hans-Kristjan Paukson 9m 51cm.