Nõmme tee 2
13426 Tallinn
Mob/SMS: +372 5645 5461
info@kurtidespordiliit.ee

Uudiste arhiiv
Eesti Kurtide spordiklubide liikmed osalesid kolmel koolitusseminaril

Rootsi Kurtide Spordiföderatsiooni president Arne Lundquist koolitusel 12. – 13. septembril 2010.a. toimus planeeritud koolitusseminar EKSL juhatusele ja liikmetele "Kuidas ehitada üles tugevat organisatsiooni - klubid ja ühendused?”

Koolituse viis läbi Rootsi Kurtide Spordiföderatsiooni president Arne Lundquist.

A. Lundquist on ka praegune Rootsi kurtide golfiföderatsiooni ja maailma kurtide golfiföderatsiooni president. Ta on töötanud Stockholmi ja Örebro kurtide koolis kehalise kasvatuse õpetajana 42 aastat (!).

Rahvusvaheline viipekeelne seminar koos inglisekeelse ja eestikeelse slaidiga toimus kõigepealt pühapäeval 12. septembril algusega kell 12.00 - 14.00 Pärnu kurtide klubis ja sama päeva õhtul kell 18.00 - 20.00 Tallinna kurtide klubis ning esmaspäeval 13. septembril Tartu kurtide klubis.

Kaks sisukat päeva andsid osalejatele palju uusi teadmisi ja mõtlemisainet, mida ja kuidas oma spordiklubis veelgi paremini teha. Vabal ajal külastas lektor esmalt Tartu Hiie Kooli ja järgmisel päeval Tallinna Heleni Kooli, kus sai tutvuda siinsete koolide oludega ja vestelda õpilastega. Käidi ka Pärnu ja Tallinna - Pirita rannapromenaadil ning Tartu Toomemäel ja Tartu Ülikoolihoones, mille avas kunagine Rootsi kuningas Gustav II Adolf 1632.a.

Kindlasti andis seekordne koolitusseminar kõigile osalejatele uusi ideid ja mõtteid ning korraldajatele julgust tuua lektoreid ka tulevikus EKSL liikmetele esinema ning tutvustama huvitavaid teemasid.

Pilte saate vaadata Pärnu Kurtide Spordiseltsi "Eero" fotoalbumist ja Eesti Kurtide Spordiliidu pildigaleriist

Viimati muudetud: 19.09.2010