Nõmme tee 2
13426 Tallinn
Mob/SMS: +372 5645 5461
info@kurtidespordiliit.ee

Uudiste arhiiv
Üleskutse Porkuni kooli spordiloo kokkupanemiseks (KORDUS)

Käesoleva aasta kevadel kuulutasin koos Porkuni Kurtide Kooli endiste kehalise kasvatuse õpetajatega Eesti Kurtide Liidu ja Eesti Kurtide Spordiliidu kodulehe kaudu info. Meil on plaanis trükkida uus spordiraamat "Porkuni Kurtide Kooli spordilugu".

Praegu tuletame Teile meelde, kes oli kasvanud ja õppinud Porkunis, et kirjutaksite oma huvitavama koolispordi loost. Ka võiksite filmida videokaamera või mobiili kaudu.

Palun saatke need materjalid koos fotopiltidega meile e-maili teel.

Meeldivat koostööd!

Lugupidamisega,

toimetajad Ain Aasa, Tiiu-Reet Künnapas ja Merike MändsooHead Porkuni Kurtide Kooli vilistlased!


„Eesti kurtide spordilugu“— esimene raamat kuulmispuudega inimeste saavutustest spordimaailmas, on väga hästi vastu võetud. See innustab jätkama, seda enam, et esimene väikeseformaadiline väljaanne ei käsitle kaugeltki kogu kurtide spordi mitmekülgsust.

Uue raamatu idee autorid Merike Mändsoo ja Ain Aasa, olnud ise tihedalt seotud Porkuni kooliga, on otsustanud, et järgmine kurtide spordilugude kogumik tuleb Porkuni Kurtide Kooli spordist aastatest 1924 – 2001. Kõige olulisemaks põhjuseks on võimalus praegu veel saada infot elus olevatelt vanadelt pedagoogidelt. Varsti kaob see allikas paratamatult.

Ootame Teie aktiivset kaasalöömist Porkuni kooli spordiloo kokkupanemisel!

Üleskutse on faili ikoon siin...

Lugupidamisega,

Merike Mändsoo – merikemandsoo@gmail.com
Ain Aasa – ainaasa@gmail.com

Viimati muudetud: 20.10.2012