Nõmme tee 2
13426 Tallinn
Mob/SMS: +372 5645 5461
info@kurtidespordiliit.ee

Uudiste arhiiv
Parimad orienteerumise sprindis selgusid Raplas
 
Kogunesime Rapla orienteerumisvõistluse keskuses asuva Sadolini spordihoone juures, kus tiikide vahel asusid paremal orienteerumise stardikohad ja vasakul finiš.
Tavaliselt oleme harjunud jooksma linnas sprinti, kuid seekord väljakutseks oli ees metsasprint.
Võistlusrajale minnes tuli üllatusena tiikidega ümbritsetud võsastunud ja niiske mets, mis nõudis kaardilugemisel erilist tähelepanu. Edasi liikudes terviserajale, tuli läbida discgolfi rada ja korvid. Maastiku eripära, mis oli tekkinud saviaukudest kujunenud järvistu ümber, muutis raja läbimise väga põnevaks.
Kontrollpunktid olid rohkem tiikide äärde paigutatud, mõnes kohas tuli selleks kasutada sildade abi. Teises kohas oli valik, kas minna kaarega mööda terviserada või otseteed läbi metsa, mis märjal soisel maastikul oli suhteliselt keeruline.
Seekordsed EKSL meistritiitlid läksid Pärnu KSS Eero orienteerujatele naistes võitis Ilvi Vare, meeste hulgas Martin Betlem, naiste esikolmikusse mahtus veel Marja –Liisa Müllermann Talkurist ja pronksmedali saavutas võrukas Heli Haug. Meestes tuli teiseks VKÜ esindaja Martin Viljasaar ja kolmandaks Pärnu KSS Eero orienteeruja Vaiko Vare.
Tänu OK Orvandi korraldajate hea võistluste korraldamise ja rikkaliku auhinnalaua eest.
Tulemused
Viimati muudetud: 05.05.2024