Mob/SMS: +372 5645 5461
info@kurtidespordiliit.ee

Uudiste arhiiv
Suusatamise MV Jõulumäel
Daniel Vasser Monika Matsina Eesti Kurtide Spordiliidu meistrivõistlused suusatamises  toimusid 11.veebruaril Jõulumäel. Hommikul oli ilm väga külm veidi hiljem langes temperatuur mõne pügala ja jäi pidama 14 miinuskraadile.

Suusatajad 2012 Kokku osales 10 vaprat  suusasportlast, neist 7 meest ja 3 naist. Võistlejad lähetati rajale ühisstardist.  Naised pidid läbima 3 kilomeetrit ja mehed 5,3 kilomeetrit.

Naistest üllatas hea sõiduga naisveteran   Monika Matsina Tallinnast, järgnesid pärnakad Marjo Pevkur ja Ilvi Vare. Meestest sai esikoha juba kolmandat aastat järjest võitnud Võrumaa mees Daniel Vasser, teisele kohale tuli endine tippsuusataja ning praegune veteransportlane  Andrus Siig. Kolmandaks jäi tallinlane Erik Nääb.

Järgmisel aastal on plaanis suusavõistlused läbi viia Põlvamaal.
Viimati muudetud: 28.02.2012