Mob/SMS: +372 5645 5461
info@kurtidespordiliit.ee

Uudiste arhiiv
Talvised kergejõustiku tulemused

Pühapäeval 27.jaanuaril toimusid Lasnamäe kergejõustikuhallis Eesti talvised karikavõistlused.

Väga head jätkuvat vormi näitas Tanel Visnap. Meeste 60 meetri jooksus sai ta teise koha ajaga 6,85. Kaugushüppes sai ta parimal katsel kirja 6.85, mis andis 4.koha. Simon Teissi tulemuseks jäi 7.42 (22.koht).
Meeste 300 meetri jooksus püstitas isikliku rekordi Rinat Raisp, kes ajaga 38,15 jäi jagama 18.kohta. Kokku osales jooksus 31 jooksjat.

23.jaanuaril toimusid Nõmme KJK lahtised võistlused, kus teevad esimest aastat kaasa meie noored kergejõustiklased Martti Kuusk ja Risto Peetri.
Poiste U16 vanuseklassis hüppas Martti kaugust 3.68  ja jooksis 60 meetrit 9,54-ga. Sama vanuseklassi kaugushüppes sai Risto kirja 3.60 ja 60 meetri jooksus aja 9,63.
Meeste 60 ja 600 meetri eeljooksudes osales Rinat Raisp, kelle tulemuseks jäi 7,69 ja 1.35,94.

Järgmised ees ootavad võistlused kavas juba 09. veebruaril Lasnamäe kergejõustkuhallis, kus toimuvad 2024.a. Eesti para- ja kurtide sisemeistrivõistlused.
Viimati muudetud: 29.01.2024