Mob/SMS: +372 5645 5461
info@kurtidespordiliit.ee

Uudiste arhiiv
Neljas võistluspäev: Tanel Visnap kaugushüppes teine koht
Tanel Visnap osales kaugushüppes. Tulemus 7,17 m (+0,0) andis kokkuvõttes hõbedamedali. Kuldmedali võitis ukrainlane Yaroslav Vodopianov 7,43 m ja pronksimedali sai slovaakialane Rastislav Jelinek 6,94 m.

Tanel Visnapi arvates polnud tal parim hüppepäev. Jooksu rütm oli kindlasti parem kui Eesti meistrivõistlustel, kus hüppasin 7.42. Paraku ei olnud viimane samm ja tõuge kõige parem. Sinna jäid need mõnikümmend sentimeetrit. Samas on selja taga olnud ka pikad võistluspäevad, mis kindlasti jätsid oma jälje.

30. augustil on plaanis Tanel Visnapil puhanuna kontrollida Kalevi keskstaadionil hüppevormi, kui toimub rahvusvaheline kergejõustikuõhtu.

Inessa Halliste lõpetas 200 m jooksu 27,82 ega pääsenud finaali ning saavutas 12 koha. Samuti osales Inessa kaugushüppes, kus parimaks katseks 4,86 m (+0,3) ja tulemuseks 8 koht. Kuldmedali võitis sloveenialane Leja Glojnaric 5,73 m ja hõbedamedal ukrainlannale Kateryna Potapenko 5,54 m.
Inessa Halliste kommentaar võistlusele: ´´Järgmine kord läheb ehk paremini. Võtan nüüd oma kannaprobleemid ette ja üritan kiiremas korras korda saada ja tagasi joonele saada. Kahju küll muidugi kaugusest, et proovikatse oli midagi enamat kui võistluskatsed´´.

Rinat Raisp läbis 400 m tõketega 60,98ga ja saavutas 5 koha, ühtlasi püstitas sellega isikliku rekordi. Kuldmedali võitis ukrainlane Serhii Kompaniiets 55,19ga ja hõbedamedali sai soomlane Santeri Tanner 56,18ga.

Eesti kurtide kergejõustiku koondis naaseb koju Tallinna Lennart Meri lennujaama laupäeval 26.08.23 kell 13.50.