Mob/SMS: +372 5645 5461
info@kurtidespordiliit.ee

Uudiste arhiiv
Selgitati välja 2021.a.Eesti kurtide kergejõustiku meistrid

14.juulil 2021.a. toimusid Türi linnastaadionil Eesti Paralümpia Komitee (EPK) korraldatud kergejõustiku meistrivõistlused. Kurdid kergejõustiklased võistlesid EPK meistrivõistlustel 13 liikmelise esindusega.

Naiste arvestuss võitis esikoha Inessa Halliste. Tema 100 meetri aeg oli 13.32 ja kaugushüppe tulemus 4.20. Kõrgushüppes võitis Marja-Liisa Landar, kes sai jagu kõrgusest 1.50. Cathy Saem võitis kuulitõukes tulemusega 8.83 ja odaviskes 26.97-ga. Kettaheites oli parim Monika Matsina 15.55-ga.

Meeste arvestuses lõpetas võistluse kolme medaliga Tanel Visnap, kes noppis esikohad - 100 meetri jooksus ajaga 10.83, kaugushüppes 6.39-ga ja kõrgushüppes 1.90-ga.

Simon Teiss püstitas 400 meetri jooksus hooaja tippmargi 54.60.

Karl Kristjan Kajak võitis esikoha kettaheites 34.36-ga ja odaviskes 42.46-ga. Kristjan Gerassimov võitis kuulitõukes 9.38ga.

Võistkondlikus arvestuses oli edukaim Talkur 220 punktiga, teine Võrumaa KÜ 171 punktiga, kolmas Tartu Hiie Kool 47 punktiga.