Nõmme tee 2
13426 Tallinn
Mob/SMS: +372 5645 5461
info@kurtidespordiliit.ee

Uudiste arhiiv
3x3 tänavakorvpall

Laupäeval 30.mail toimus Tallinnas Snelli korvpalli väljakutel 3×3 tänavakorvpalli Eesti meistrivõistluste sarja hooaja avaturniir. Meie võistkonnas oli esimesel korral üles antud korvpallurid: Jaan Pärgma, Jaan-Sulev Öpik, Mihkel Taaber ja Kristjan Gerassimov, kes osalesid turniiril meesamatööride klassis.

Väljakul käisid mitmed endised meistriliiga korvpallurid. Meie poistel seekord ei vedanud, kõik mängud kaotati.
Mängiti 3 mängu. Esimeses mängus oldi üsna uimased ja aeglaselt, kuid mida edasi, seda paremini mäng läks. Jälgisime ja analüüsisime teiste mänge, mis ja kuidas võiks edaspidi paremini teha ja kuidas parandada meeskonna mängutaktikat.

Viimane kolmas mäng lõppes tasavägiselt viigiga ja anti lisaaeg, lõpuks jäime ikka alla.
Korraldaja arvestas meie eripäraga. Ajakava ja mängud sujusid kõik korrapäraselt ja ilusti.

Jaan Pärgma: Jaanuarikuus alustasid meie korvpallurid 3x3 mängu koolitustreeninguga. Peale seda harjutasime, eriolukorra puhul aga iga korvpallur individuaalselt, viimasel ajal harjutatakse juba üheskoos.
Üle pika aja, pärast eriolukorra piirangute lõppu, astusid võistlustulle esimesed julged ja vaprad korvpallurid, kes on valmis võistlema, et saada mängukogemust.

Meeskonnamängu treening ja võistlus oli hoopis erinevad, kui varem teadsime. Võistluste käigus õppisime palju juurde ja hankisime kogemusi. Kohapeal vaatasime teiste mängijate mängutaktikat. Järgmisel korral peaksime väljakul vähem suhtlema ning rohkem oma mängutaktikat kasutama ja igas mängusituatsioonis kiiremini reageerima. Meeskonna nõrgim koht on kaitsemäng, tuleb rohkem tegeleda füüsilisevormi ja kiiruse arendamisega.
Meeskonna motivatsioon järjest kasvab ja on suur soov ka järgmisel korral osaleda 3x3korvpallivõistluste sarjas.

Viimati muudetud: 02.06.2020