Nõmme tee 2
13426 Tallinn
Mob/SMS: +372 5645 5461
info@kurtidespordiliit.ee

Uudiste arhiiv
EOK tunnustas 2019. aasta tiitlivõistluste medalivõitjaid

Eesti Olümpiakomitee tunnustas kolmapäeval Hilton Tallinn Park konverentsikeskuses toimunud pidulikul tänuvastuvõtul tänavu rahvusvahelistelt tiitlivõistlustelt 161 medalit võitnud sportlasi ja nende treenereid.

Eesti Olümpiakomitee president Urmas Sõõrumaa avaldas tänu võidukatele sportlastele, nende treeneritele ja kaaskondsetele. „Eesti sport on laia kandepinnaga ja tipp, kes toob maailmast medaleid, istub täna siin saalis. Et teid nii palju on – medaleid on Eesti võitnud sel aastal ligi 170, on tõesti kõva saavutus ühe väikese maa kohta. Sporditulemus ei tule aga ainult sportlase töö tulemusena. Suur aitäh kõigile treeneritele, toetajatele, sponsoritele! Paljud medalistid on noored – suur tänu teie lähedastele ja vanematele, kes teie edu sära nimel teid aitavad ja motiveerivad!“ ütles Sõõrumaa.

Vastuvõtul osalesid nii olümpia- kui ka mitteolümpiaaladel maailma- ja Euroopa meistrivõistlustelt, Euroopa Mängudelt, Euroopa noorte olümpiafestivalidelt ning universiaadilt tänavu medaleid võitnud täiskasvanud, noorsportlased ja parasportlased oma treeneritega.

Meie kergejõustiklastest olid kohal 1.Kurtide sisekergejõustiku maailmameistrivõistlustel viievõistluses pronksi võitnud Cathy Saem, kaugushüppes ja seitsmevõistluses pronksi võitnud Tanel Visnap ja treenenid Sergei Matvijenko, Raimond Luts.

Eesti sportlaste medalivõitude nimekirja leiab andmebaasist

Viimati muudetud: 21.12.2019