Nõmme tee 2
13426 Tallinn
Mob/SMS: +372 5645 5461
info@kurtidespordiliit.ee

Uudiste arhiiv
EOK tunnustas 2018.a. esemise poolaasta parimaid

EOK tunnustas 13. juunil Hilton Tallinn Park konverentsikeskuses peetud pidulikul tänuvastuvõtul tänavu rahvusvahelistelt tiitlivõistlustelt seni juba 47 medalit võitnud sportlasi ja nende treenereid.

EOK president Urmas Sõõrumaa tänas oma kõnes sportlasi ja nende treenereid, kes on selle aasta esimesel poolel jõudnud rahvusvahelistel tiitlivõistlustel medalivõiduni, ning märkis, et selle tulemusel on meie taasiseseisvumise aja jooksul kogutud tiitlivõistluste medalisaak lähenemas märkimisväärse 2400 medalini. „Väikese rahva jaoks on need suured numbrid ning näitavad Eesti rahva elujõudu ja pealehakkamist.“

Sõõrumaa ütles, et kõige tähtsam on spordis inimese sisu ning rõhutas hariduse ja tarkuse tähtsust. „Impulss, mis pjedestaalile viib, saab alguse peast. Õppige ja arendage ennast, sest ainult nii jõuab maailma kõrgematele pjedestaalidele,“ ütles Sõõrumaa.

Vastuvõtule olid kutsutud nii olümpia- kui ka mitteolümpiaaladel maailma- ja Euroopa meistrivõistlustelt tänavu medaleid võitnud täiskasvanud, noorsportlased ja parasportlased oma treeneritega ning maailmameistriks ja Euroopa meistriks tulnud veteransportlased.

Teiste seas osalesid kõrgushüppes VI Kurtide Euroopa sisekergejõustiku meistrivõistlustel pronksmedali võitnud Marja-Liisa Landar ja treener Sergei Matvijenko.

Viimati muudetud: 20.06.2018