Mob/SMS: +372 5645 5461
info@kurtidespordiliit.ee

Uudiste arhiiv
Marja- Liisa Landar võitis medali

Teist päeva alustasid meie naissportlased Marja-Liisa ja Cathy Saem. Esimeseks alaks oli naiste 60m tõkkejooksu eeljooks. Marja–Liisa Landar lõpetas jooksu ajaga 9,78 ja saavutas 7. koha. Cathy Saem läbis distantsi ajaga 10,73 ja saavutas 9 koha. Kahjuks ei pääsenud kumbki edasi finaali.

Meeste 60m tõkkejooksu poolfinaalist võtsid osa Aarne Kuusmann ja Tanel Visnap. Aarne Kuusmann jooksis 60m tõkkeid ajaga 10,46 ja pääses edasi finaali. Tanel Visnap katkestas tõkkejooksu.

Naiste kõrgushüpe pakkus äärmiselt põneva elamuse. Kõrgushüppes osalesid meie naissportlastest 2017. aasta Kurtide Olümpiamängudel pronksmedali võitnud Marja–Liisa Landar ja mitmevõistleja Cathy Saem. Marja-Liisa hüppas parimaks tulemuseks 1,61 m ja sama tulemuse ületas ka Venemaa sportlane Valerya Borovskaya. Tulemuste põhjal jagavad Marja-Liisa ja Valerya kõrgushüppes pronksmedalit. Cathy Saemi parimaks tulemuseks jäi 1,45 m, mis lõpptulemusena annab viienda koha. Kõrgushüppe võit läks Venemaale.

800 meetri jooksus osales Siim Kambek, kes kahjuks katkestas jooksu.