Mob/SMS: +372 5645 5461
info@kurtidespordiliit.ee

Uudiste arhiiv
Eesti Paralümpiakomite meistrivõistlustel tehti taas häid tulemusi

17.veebruaril Tallinna Spordihallis peeti EPK meistrivõistlused sisekergejõustikus.

Kurdid sportlased on sel talvel silma paistnud väga heade tulemustega, tõestuseks hulganisti isiklike rekordite parandusi ja Eesti Paralümpiakomitee meistrivõistluste medaleid.

Tüdrukute vanuseklassi sünd.(1999-2002) võitis kolm medalit Kristina Leilop (Hiie kool). Väga hea võistluse tegi ka Cathy Saem, kes püstitas kaugushüppes isikliku rekordi 5.07 ning 60 meetri tõkkejooksus sündis samuti isiklik rekord 10,68.

Poiste vanuseklassi tegi Karl Kristjan Kajak (Hiie kool) kaasa kolmel alal ja võitis neis kõigil esikoha! 60 ja 200 meetri jooksu esikoht tuli tulemusega 7,69 sek., 24,76 sek. Kaugushüppes püstitas ta isikliku rekordi 6.12!

Meeste arvestuses kolme medaliga lõpetas võistluse Jorgen Liiv, kes noppis esikohad aladel - 60 meetri jooks ajaga 7,60, kaugushüpe 6.20-ga ja kuulitõuge 10.02-ga. Tanel Vinsap võitis samuti kolm medalit: 60 meetri tõkkejooks 9,38-ga, ületas kõrgushüppes 1.80 ja kaugushüppes oli kolmas 5.51-ga. Siim Kambek võitis 200 m ja 1500 m jooksu.