Nõmme tee 2
13426 Tallinn
Mob/SMS: +372 5645 5461
info@kurtidespordiliit.ee

Uudiste arhiiv
EKSL korvpalli MV võitjad ja parimad selgunud

EKSL meistrivõistlused korvpallis toimusid 6.märtsil Pärnus ja 17.aprillil Sõmerpalus. Osalesid 4 nais- ja 5 meeskonda kokku 78 korvpalluriga.

Naiskondadest pärjati võitjaks Võrumaa KÜ võistkond, kes võitis kõik mängud. Teise kohaga pidi leppima Pärnu KSS Eero, 3 koht läks Talkur I ja 4 koht Talkur võistkonnale.

Kõik meeste võistkonnad said maitsta nii kaotusi kui ka võite. Võrdselt punkte kogunud meeskondade paremuse otsustasid omavahelised mängud. Võitjaks krooniti Tartu Hiie Kooli õpilased. Teise koha sai Pärnu KSS Eero ja kolmandaks jäi Talkur.

Helve Hellamaa (Võrumaa KÜ) napsas koguni 3 eriauhinda. Ta oli parim mängija, parim punktiviskaja ja parim 3 punkti viskaja.

Kõige rohkem punkte tõi oma meeskonnale Tartu Hiie Kooli õpilane Mihkel Taaber, kes oli ka parim 3 punkti viskaja.

Turniiri parimaks mängijaks tunnistati Ove Needo Võrumaa KÜ-st. Noorimaks mängijaks 2010.a. MV oli Jaan Sulev Öpik Tartu Hiie koolist, vanim aga Riina Kuusk Talkur´ist.

1.-2. koht: Võrumaa KÜ (rohelises) ja Pärnu KSS EERO Parimad mängijad: Ove Needo, Helve Hellamaa ja Mihkel Taaber Mehed 1.-2.koht: Tartu Hiie Kool (sinises) ja Pärnu KSS EERO

 

 

 

 

 

Siin saab tutvuda EKSL korvpalli MV piltidega EERO fotoalbumis.

EKSL korvpallisektsioon

Viimati muudetud: 22.04.2010