Nõmme tee 2
13426 Tallinn
Mob/SMS: +372 5645 5461
info@kurtidespordiliit.ee

Uudiste arhiiv
45.Balti kuulmispuuetega koolinoorte sportmängud Tartus

13-15 märtsil toimusid Tartus 45.Balti kuulmispuuetega koolinoortemängud.Võisteldi traditsiooniliselt 5-l erineval spordialal.
Kõige edukamad olid meie sportlased korvpallis, kus meie tüdrukud suutsid esmakordselt alistada Leedu tüdrukuid ,kuid napp allajäämine pikkadele Läti tüdrukutele röövis võimaluse esikohale tulla. Meie poisid alustasid ka hästi ,kes esimesel võistluspäeval alistasid kindlalt tugeva Läti võistkonna ,kellele eelmisel aasta alla jäädi. Leedu vastu aga enam rammu
ei olnud ja jäädi kindlalt alla. Ujumises oli kõige tublim Sandra Heinland ,kes 100m.vabalt ujumises saavutas esimese koha. Males ja kabes paistis silma Rinat Raisip, kes alistas kõik oma vastased.Lauatennises oli edukam eestlane Andre Jermakov ,kes saavutas kolmanda koha. Kahjuks üldkokkuvõttes jäime kolmandaks,kuna võistlustele jäid tulematta meie parim kabetaja ,lauatennisist ja maletaja.Võistkond oli meil kõige noorim ja kõik pääsevad oma vanusega ka järgmisel aastal võistlema.Seega loodame ,et järgmisel aastal Valmieras suudame veel paremini esineda.

Viimati muudetud: 24.03.2015