Mob/SMS: +372 5645 5461
info@kurtidespordiliit.ee

Uudiste arhiiv
EKSL MV orienteerumise sprindis

EKSL orienteerumine sprint Pärnu 2013 Eesti Kurtide Spordiliidu meistrid orienteerumisjooksu sprindirajal selgusid Pärnu Rannapargis. Rada oli koostatud ja maha märgitud  OK West poolt Rannapargi ümbruses. Distants hõlmas nii liivaranna alasid kui ka ilusa rohelusega parke. Osalejad erinevates võistlusklassides oli kokku 20 sportlast. Suvepealinn näitas oma tõelist palet ja päike säras kogu terve võistluse vältel kõrgel taevakaarel. Tore oli näha pärast võistlust finishisse kogunenud sportlasi, kes analüüsisid läbitud distantsi ja suurt poleemikat nende hulgas tekitas liivarannal asetsenud kontrollpunkt.

Meeste 3 km pikkusel 15 kontrollpunktiga distantsil oli parim ajaga 17,56 Daniel Vasser Võrumaa KÜ, teisena lõppes  Vaiko Vare Pärnu KSS Eero enam kui kolme minutise kaotusega esikohale. Kolmanda kohaga üllatas tuntud kõrgushüppaja Aleksei Landar spordiklubist Tallinn Talkur.

Naiste 2, 5 km 13 kontrollpunktiga rajal võidutsesid Pärnu KSS Eero sportlased. Esikoha  võitis Anne-Mari Pevkur ajaga 20,25, teisena lõpetas Ilvi Vare.Kolmanda koha pälvis noor mitmekülgne sportlane Marja-Liisa Landar Tallinn KSS Talkur.

Parim meesveteran oli Andrus Siig Pärnu KSS Eero, teise ja kolmanda koha saavutasid  Tallinn KSS Talkuri liikmed  Matti Betlem ja Sergei Matvijenko.

Lisaks selgusid parimad ka algajate klassides, naistes parim Mari Enniste ja meestes Martin Sepp Tallinn KSS Talkur.