Uudiste arhiiv
EKSL MV suusatamises toimusid Jõulumäel

Eesti Kurtide Spordiliidu meistrivõistlused suusatamises toimusid pühapäeval, 19.veebruaril Jõulumäel.

Seekord ilm ei soosinud võistluste korraldamist, vihma sadas terve päev. See oliesmaskordselt, et suusavõistlused toimusid laussajus.
Eelnevalt registreerus võistlustele 17 suusatajat, kuid kohale tuli võistlema 12 suusatajat.
Lumeolud ja rajad Jõulumäel olid antud ilmastikuolusid arvestades ideaalsed. Sõideti 3km ringil. Naised ühe ja mehed kaks ringi.
Tütarlastest tuli esikohale Kristiina Leilop Tartu Hiie Koolist. Poistest saavutas esikoha Andre Siig samuti Tartu Hiie Koolist.
Naiste võitjaks krooniti Heli Haug Võrumaa Kurtide Ühingust, teise koha sai Monika Matsina Tallinna KSS Talkurist ja kolmanda koha võrulane Helve Nõmm. Eelnevad kolm parimat naissportlast olid naisveteranid.
Meestest saavutas esikoha Pärnu KSS Eero veteransportlane Andrus Siig, teisele kohale tuli samuti Pärnu KSS Eero veteransportlane Rein Rätsep. Kolmandana lõpetas Siim Kambek Võrumaa Kurtide Ühingust.

Üldvõitjateks tulid naistest Heli Haug ja meestest Andrus Siig.