Uudiste arhiiv
Sisekergejõustiku Eesti MV 18.-19.02.2017
Liisa_Kairit-EMV-sisekj-19-02-2017.jpg Eesti meistrivõistlused sisekergejõustikus toimusid 18.-19.veebruaril Lasnamäe Kergejõustikuhallis.

Esimesel võistluspäeval kavas olnud naiste kõrgushüppes osales Marja-Liisa Landar, kes alustas kõrguselt 1.55 ja sai lõpp tulemuseks kirja 1.60. Avakatse kõrgusel 1.65 ebaõnnestus väga napilt. Kokkuvõttes talle tubli seitsmes koht.

Teisel võistluspäeval olid naiste 60 meetri tõkkejooksu stardis Kairit Olenko ja Marja-Liisa Landar. Kairit sai oma eeljooksus ajaks 8,98. Finaalis jooksis ta välja oma elu teise tulemuse 8,97 ning tuli sellega kuuendaks. Isiklik rekord jäi 3 sajandiku kaugusele. Marja-Liisa püstitas isikliku rekordi ja oli oma jooksus seitsmes 9,66-ga.

Naiste kaugushüppes tegi avastardi Kairit, kes 5.41-ga saavutas 12.koha.