Uudiste arhiiv
Head tulemused Tallinna sisekergejõustiku meistrivõistlustelt

Kairit-kaugus-kuld-6-02-2017.jpg Marja-Liisa-kuldmedal-Tallinna-MV-60m-tj-6-02-2017-.jpg 5.-6.veebruaril toimusid Lasnamäe kergejõustikuhallis Tallinna sisekergejõustiku MV. Meie kergejõustiklased on sel talvel silma paistnud väga heade tulemustega. Seda tõestas kahea esinemine nimetatud võistlustel, lisaks hulganisti isiklike rekordite parandusi ja kaks Tallinna meistrivõistluste kuldmedalit.

Naised:
Kaugushüppes võitis Kairit Olenko tulemusega 5.43 - kuldmedali :) Marja-Liisa Landar võitis 60 m tõkkejooksu 9,85 sekundiga - kuldmedali :)
Kõrgushüppes ületasid Marja-Liisa 1.55 ja Cathy Saem - 1.40. Cathy pääses finaali 60 m jooksus ajaga 8,90 (eeljooksus 9,00).

Mehed:
Jorgen Liiv püstitas meeste 60 meetri jooksus isikliku rekordi 7,38, mis andis 11.koha. Järgnevad hüpped kaugushüppepaigas näitasid, et Jorgen on vormis ka kaugushüppes. Parimal katsel õnnestus hüpata 6.52 ( isiklik rekord), millega saavutas seitsmenda koha.

Juuniorid:
Oma esimestel Tallinna juunioride meistrivõistlustel osalenud Andre Jermakov sai kenasti hakkama. 1000 meetri jooksus lõpetas ta ajaga 3.36,90. Marko Vingisaar oli 60 meetri jooksus kokkuvõttes üheksas 8,64 sekundiga ja
püstitas isiklikku rekordi 200 m jooksus 27,86.

Noored:
Poiste 60 meetri jooksus võistles Rinat Raisp, kes jooksis välja isikliku rekordi 8,49 ja hüppas kaugust 5.07.

Vaja on vaid tahtmist ja head tervist!

Järgmised võistlused - 12.veebruaril U20 Eesti meistrivõistlused Tartus,18.-19. veebruaril Tallinnas, 25.-26.veebruaril Eesti noorte mitmevõistluse MV Tallinnas ja Eesti Kurtide Spordiliidu MV 5.märtsil Tallinnas.

Viimati muudetud: 08.02.2017