Uudiste arhiiv
Kairit Olenkolt medalilisa 3. kurtide kergejõustiku MM Stara Zagorast
IMG_0914kairit-olenkoMM-II.jpg Kairit Olenko võitis viiendal võistluspäeval MMilt hõbemedali 100m tõkkejooksus ajaga 14.39, see tulemus tähistas ühtlasi isiklikurekordi (2008) kordamist. Poolfinaali tulemus 14.82. Esikoht läks ukrainlannale Yulija Shapoval´ile ajaga 14.25.
100m tõkkejooksu finaali pääses seitsendana ka Marja-Liisa Landar, kes poolfinaali läbis 15,80, mis tähistas uut isiklikku rekordit. Finaal tuli kahjuks katkestada, sest tõkkesse jooks ajas segamini rütmi ja edasi jooksmine oli võimatu.

Kairit Olenko osales veel ka naiste odaviskes, kus sai 10 osaleja sees 5.koha  tulemusega 37.63-ga. Võitis Jelena Uzunova (Bulgaaria) 46.28-ga.

Emilija Manninen jooksis 200 meetri poolfinaalis aja 26,12 ja pääses finaali, kus saavutas 5.koha 26,06-ga (tuul 1,4). Jooksu võitis venelanna Ksenia Golovina ajaga 24.90.

Viimati muudetud: 02.07.2016