Uudiste arhiiv
Kairit Olenko võitis 60m tj kuldmedali

DSC_2543-kaugus-torun.jpg kairit-kuld-60mtj.jpg 5. kurtide Euroopa MV sisekergejõustikus Torun´is võitis Kairit Olenko kuldmedali 60m tõkkejooksus ajaga 9,06s.
Lisaks võistles Kairit Olenko ka  kaugushüppes ja tulemusega 5,58m saavutas III koha. Esikohast jäi lahutama vaid 33cm.

Marja-Liisa Landar osales 60 meetri tõkkejooksus kuid jooksis ühte tõkkesse tugevalt sisse, mille järel kaotas ta tasakaalu ja kiiruse ning tulemuseks diskvalifitseerimine.

Aarne Kuusmann hüppas kõrgust 1.60 sai 7.koha

II päeva tulemused

Pildigalerii

Kolmas võistluspäev EM sisekergejõustikus Torun Poola

Aarne Kuusmann läbis 800 meetri ajaga 2.16,68 tulemuseks 6.koht
Cathy Saem osales naiste 800 meetri jooksus ja kaotas 720 m tasakaalu ning kadus ka vastupidavus- katkestamine.

Eesti koondis võitis Euroopa kurtide sisekergejõustiku MV kokku 3 medalit: 1 kuld,1 hõbe ja 1 pronks ja saavutas mitteametlikus paremusjärjestuses 4 koha 14 osalenud riigi hulgas.