Uudiste arhiiv
10. Bowlingu EM Viinis

bowling-grupp.jpg 10. kurtide bowlingu Euroopa meistrivõistlused toimusid 14.-24.maini Viinis ,Austrias.
Naiste üksikmängus oli parim Sirie Luik ,kes saavutas 29.koha 1025 punktiga. Kokku oli 74 osalejat.Meeste üksikmängus oli parimaks mängijaks Mihkel Püss 37.kohaga,1095 punkti. Kokku oli 106 osalejat. Naiste paarismängus sai parimaks mängijaks Eli Haga, 1002 punktiga ja Sirie Luik 923 punktiga see andis 25.koha ,1925p. Meeste paarismängus saavutasid Mihkel Püss 1040 punkti ja Priit Põldsamm 989punkti ning 35 koha.Naiste kolmikmängus- Eli Haga 989 punkti ,Sirie Luik 931p ja Heli Püss 857p. ning kokkuvõttes saavutasid 18.koha 2777p. Meeste kolmikmängus oli parimaks mängijaks Priit Põldsamm 1114p.,Erki Jõgi 976p. ja Mihkel Püss 949 punktiga ning kokkuvõtteks  26.koht 3039p.
Rajad olid pika ja lühikese õlitusskeemiga ning see muutis võistlemise keeruliseks. Tartlased olid esimest korda EM  ning nende saavutused on igati kiiduväärt, sest püstitati isiklikud rekordid. Kokkuvõttes saavutati paremad tulemused kui eelmistel EM võistlustel Kreekas 4.aastat tagasi. Suured tänud Veikko Parikkale , kes aitas võistkonda võistluspaigas ja oli ka autojuhiks.
Nelja aasta pärast toimuvad järgmised EM bowlingus Saksamaal.

Viimati muudetud: 03.06.2014