Uudiste arhiiv
EKSL kergejõustiku meistrivõistluste taas parim spordiselts "Talkur"

EKSL-KJ-MV-Tartus-2014.jpg 31.mail 2014.a. Tartus peetud XXI Eesti kurtide kergejõustiku meistrivõistlustel oli 36 osalejat.

Võistkondlikus arvestuses oli edukaim Talkur 434 punktiga, teine  Tartu Hiie kool  290 punktiga, kolmas Võrkur – 235 punktiga, neljas Kaar – 229 punktiga ning viies Eero - 36 punktiga.

Meeste 4x100m teatejooksus võitis Võrkuri koosseisus (Martin Taaber, Siim Kambek, Argo Purv, Mihkel Taaber) ajaga 49.91 sek. ja naiste samal distantsil – Hiie kooli võistkond koosseisus Anette Veeremaa, Kristiina Leilop, Annabel Veeremaa, Ann-Ornella Öpik ajaga sek.

Tütarlaste 60m jooksus ja kaugushüppes võitis Hiie kooli õpilane Ann-Ornella Öpik tulemusega 8.91 sek. ja 4m 05cm. Poiste samal alal- Heleni kooli õpilane Leon Kodryan 8.57 sek. ja 4m 56cm.

Naistest edukaim oli Melisa Ozerska (Talkur) 3 esikohaga. Meestest Kristjan Gerassimov (Kaar) lõpetas võistluse 2 esimese, 1 teise ja 2 kolmanda kohaga.

Parimateks kergejõustiklasteks osutusid kõrgushüppe võitja Marja-Liisa Landar (Talkur) ja Jaan- Raul Ojastu (Kaar), kes võitis meeste 400m parima tagajärjega 53,93 sek.

Tänavu augustikuus sõidavad parimad noored Ann-Ornella Õpik, Jaan-Sulev Öpik, Aarne Kuusmann ja Martin Saar II kurtide noorte EM-le Türki.

Tutvuge võistluste protokolliga ja pildihaleriiga!

Viimati muudetud: 02.06.2014