Uudiste arhiiv
EKSL sisekergejõustiku MV 2014

EKSL sisekergejõustiku meistrivõistluste tulemused 2014.a.

EKSL-sise-kergej-MV-29032014.jpg 29. märtsil 2014.a. peeti Tallinna Spordihallis Eesti Kurtide Spordiliidu sisemeistrivõistlused kergejõustikus, kus osales kokku 27 võistlejat.
Naistest kolme esikohaga oli edukaim Marja-Liisa Landar (Talkur), kes võitis 200 m jooksus, kõrgushüppes ning kuulitõukes.
Tütarlaste 60 m jooksu ajaga 9,47 sek. ja kaugushüppe tulemusega 4m 17 cm võitis 14- aastane Ann-Ornella Öpik (Hiie kool).
Meestest kahekordseks meistriks tulnud Jaan-Raul Ojastu sai 60m jooksus aja 7,85 sek. ja 200 m jooksus tulemuse 25,56 sek. ( isikliku rekordi kordamine).

Meestest oli parim Toomas Saluste (Talkur), kes võitis kõrgus- ja kaugushüppes ja sai 2. koha kuulitõukes ning 3.koha 60 m ja 200 m jooksus.

Võistluste protokolli leiate siit

Käesoleva aasta suvel 21.- 23.augustil 2014.a. peetakse Türgis Euroopa kurtide juunioride meistrivõistlused kergejõustikus.

Kõigil EM sõita soovivatel kergejõustiklastel tuleb osaleda 31. mail Tartus peetavatel EKSL meistrivõistlused kergejõustikus.

Viimati muudetud: 01.04.2014