Uudiste arhiiv
Juunioride kergejõustiku EM Bydgoszcz

2.päev(22.09.12)
Jaan-Sulev Öpik sai juunioride EM-il pronskmedali kõrgushüppes U17 1.68-ga.Taavi Saar U19  hüppas kõrgust 1.55 ja neljas koht. Kettaheites 22.25 seitsmes koht. Jaan-Raul Ojastu läbis 200 m 26,00ga ja ei pääsenud finaali. Eesti võistkond pääses 4x400 meetri teatejooksus viimasena finaali. Kahjuks seal ei suudetud teistele enam konkurentsi pakkuda- nelik Vaiko Vare, Taavi Saar, Jaan-Sulev Öpik ja Jaan-Raul Ojastu sai finaalis kirja aja 4.08,30, mis tähendas kindlat viimast kohta.

Bydgoszczis lõppenud 1. Juunirode kurtide kergejõustiku Euroopa
meistrivõistlustel võistles 95 sportlast 13 riigist, edukaim medaliriik Venemaa, kes teenis 22 kuld-, 14 hõbe- ja 13 pronksmedalit. Venemaale järgnesid Türgi (8-4-5) ja Poola (5-15-15).
Eesti oli tänu Jaan-Sulev Öpiku kolmele medalile(1-1-1) 12 medaliriigi hulgas
8. kohal.

Järgmine juurioride EM on 2014 aastal Saksamaal.

1. päev (21.09.12)
Jaan- Sulev Öpik võitis U17 odaviske (700g) tulemusega 42.50 m(uus isiklik rekord) ja saavutas 2.koha kuulitõukes 10.01m.
Jaan- Raul Ojastu sai 7.koha U19 kaugushüppes tulemusega 5.39 ja Taavi
Saar – 8.koha 5.23.
Eesti koondis läbis  4x100m teatejooksu ajaga 49,50 ja püstitas
Eesti Kurtiide juunioride rekordi ning saavutas sellega 4. koha.

Info võistluste kohta ning jooksvad tulemused juunioride MMi kodulehelt –

21.-22. septembrini 2012.a. toimuvad Poolas Bydgoszcz´is juunioride euroopa meistrivõistlused kergejõustikus.
Eestit esindab neli sportlast ja treener.