Uudiste arhiiv
Talvised sisekergejõustiku tulemused 2023

Talvised võistlused on pakkunud erinevaid emotsioone.

2023 aasta talvel on meie koondise sportlastel ja koondise kandidaatidel olnud üsna tihe võistlusgraafik. Vaatame nüüd pisut lähemalt üle, kuidas neil on võistlustel läinud.

29.jaanuaril Tallinnas toimunud Eesti täiskasvanute karikameistrivõistlused, kus osalesid Marja-Liisa Landar, Rinat Raisp, Simon Teiss ja Tanel Visnap.

Meeste 60 meetri jooksus saavutas Tanel Visnap SK Maret-Sport teise koha ajaga 6.81( Tanel kasutas kuuldeaparaati) hea stardiga (reaktsiooniaeg 0,179 sekundit) ja kordas isiklikku rekordit. Kaugushüppes tuli ta küll kuuendale kohale, aga tulemus 6.70 pakkus rõõmu siingi. Tubli!

60 meetri tõkkejooksus ja 300 meetri jooksus parandas Rinat Raisp oma isiklikku rekordit, joostes välja ajad 9,71 - 6.koht ja 38.98 - 25.koht.

Simon Teiss sai 60 m jooksus ajaks 7,36 ning kokkuvõttes 13.koht. 300 m jooksus andis aeg 39,66 - 27. koha.

Klubide punktiarvestuses saavutas meie meeskond täiskasvanute arvestuses 28 klubi hulgas 18nda koha! Kiidan meie väga tublisid sportlasi ja soovin veelkord õnne suurepäraste tulemuste eest!

Naiste 60 m tõkkejooksus jooksis Marja-Liisa Landar aja 10,16 - 22.koht ja kuulitõukes sai tulemuseks 7.29 - 25.koht.

7.veebruaril Martin Kutmani mälestusvõistlustel Tanel Visnap võitis meeste 60 m jooksu ajaga 6.84, kokkuvõttes 16 osaleja seas.

Eesti talvised noorsoo meistrivõistlused 11-12.veebruar 2023.a.

U23 vanuseklassis 60 meetri tõkkejooksu finaalis püstitas Rinat Raisp isikliku rekordi ajaga 9,65, saavutas viienda koha ja 400 m jooksus sai 10.koha ajaga 55,18. Simon Teiss tegi hooaja kõige tähtsamal võistlusel kindlasti kõige paremad stardid. Esimesel päeval osales ta meeste 60 meetri jooksus, aeg 7,31 mis tähendas isikliku rekordi kordamist. 400 m jooksu püstitas isikliku rekordi ajaga 55,02. Kokkuvõttes sai ta sellega 9.koha.

Teisel võistluspäeval 200 meetri jooksus tegid kaasa Simon ja Rinat. Tihti ei juhtu, et sisetingimustes eelmise suve rekord üle joostakse! Teiss püstitas uue isikliku siserekordi 24,12 (kokkuvõttes 8.koht). Raispi aeg oli 24,52 (kokkuvõttes 10.koht).

Uuel nädalal ootavad meid ees Eesti meistrivõistlused täiskasvanutele. Nendele võistlustele pääsevad ainult need sportlased, kes on täitnud osavõtunormatiivid. Praeguse seisuga asuvad võistlustulle Simon Teiss ja Rinat Raisp.

Viimati muudetud: 14.02.2023