Uudiste arhiiv
Eesti MV kergejõustikus 25.-26.06.22 Tallinn

25-26.juunil 2022.a. toimusid Tallinnas, Kadrioru staadionil Eesti meistrivõistlused kergejõustikus.
Tublisid sportlasi on meil alati olnud ning igal aastal on keegi ikka ka nendel võistlustel meie spordiliidu au kõrgel hoidnud.
Sel korral oli meil stardis isegi harukordselt kolm sportlast: Simon Teiss, Rinat Raisp ja Marja-Liisa Landar. Seega oleme väga uhked, et sel korral nad starti pääsesid. Simon ja Rinat jaoks olid need esimesed riigi meistrivõistlused täiskasvanute arvestuses.

Võistlused kulgesid meie sportlaste jaoks väga hästi.
Oma hooaja parima tulemuse tegi naiste 100 meetri tõkkejooksus Marja-Liisa Landar. Ta võitis teise jooksu ajaga 15,62. Hooaja tippmark paranes 31 sajandikuga. Kõikide jooksude peale kokku andis see tulemus 14.koha.
Simon Teissi rekord 100 meetri jooksus oli enne võistlust 11,28. Eesti meistrivõistluste jooks õnnestus väga hästi ning ajaga 11,28 (isikliku rekordi kordamine) saavutas ta 15.koha.
Rinat Raisp läbis 400 meetri jooksu kurvi väga hästi aga väsis viimasel 50 meetril ning pidi leppima ajaga 54,42 (isiklik rekord), mis andis kokkuvõttes 19.koha.

Meeste 100 meetri jooksus püstitas Tanel Visnap (Maret SK) oma hooaja tippmargi 10,85 (tulemus paranes 7 sajandikuga). See andis kolme eeljooksu peale kokku 9.koha, finaali pääsust jäi puudu 8 sajandikku. Teisel päeval kavas olnud kaugushüppes saiTanel Visnap tulemusega 7.10 kuuenda koha.

Viimati muudetud: 06.07.2022