Uudiste arhiiv
Tanel Visnap oli kurtide olümpiamängudel 100 m jooksus oma poolfinaalis viies ega pääsenud finaali

XXIV kurtide suveolümpiamängudel Caxias do Sulis lõpetas Tanel Visnap 100 m jooksu poolfinaalis oma jooksu viiendana ega pääsenud finaali.

Teises poolfinaalis startinud Visnap lõpetas viienda kohaga ning tema ajaks märgiti 10:92. Neljanda koha saanud ukrainlane Dmytro Vyshynskyi edestas Visnapit vaid ühe sajandiksekundiga. Finaali võitis jaapanlane Takuma Sasaki tulemusega 10.75.

Visnap osaleb kurtide olümpiamängudel veel 200 m jooksus, kõrgushüppes ning kaugushüppes.

Kaugushüppe kvalifikatsioonis hüppas Tanel 6.65 ja pääses selle tulemusega 6ndana homsesse finaali.

Simon Teiss osales samuti 100 m võistlusel ning oli oma eeljooksus viimane ajaga 11:45, mis andis talle kokkuvõttes 23. koha. Viimasena pääses järgmisesse jooksu edasi ajaga 11:18.

Inessa Halliste sai naiste 100 m eeljooksus kuuenda koha ajaga 13:48, mis andis kokkuvõttes 22. koha ega viinud paraku poolfinaali. Samast eeljooksust sai viimasena edasi võistleja ajaga 13:31.

Rinat Raisp osales meeste 400 m eeljooksus, mille lõpetas kuuendana ajaga 55:43, kokkuvõttes 32. koht. Edasipääsu oleks taganud aeg 52:64.

Viimati muudetud: 09.05.2022