Eesti koondis alustas teekonda Brasiiliasse kurtide olümpiamängudele
Tanel Visnap on kahekordne maailmameister

Reedel joostud 200m finaalis võitis Tanel kuldmedali ajaga 21,46 ja ühtlasi purustas maailmameistri võistluste kui ka isikliku rekordi. Hõbeda teenis 21,66-ga Samsun 2017 olümpiavõitja jaapanlane Maki Yamada ning pronksiga tuli leppida ukrainlasel Dmytro Vyshynskyl

"Tulin Poola ühe medali järele, sain kolm. Jään võistlustega ülimalt rahule. Vihmase ilmaga olen harjunud, olen ka varem jooksnud ja hüpanud sellise ilmaga. Eesti suusailma kogemus tuli siin väga kasuks" selline oli kahekordse maailmameistri emotsioon pärast medalitseremooniat.

Marja- Liisa Landar läbis 100 m tõkkeid ajaga 16,54 (6. koht). Jooksu võitis venelanna Anastasia Klechkina. Inessa Halliste hüppas kaugust 5,08 m (6. koht).

Homsel viimasel võistluspäeval Eesti koondislased ei osale ning sellega on võistlused nende jaoks läbi.

Eesti võidukas koondis saabub tagasi koju pühapäeval kell 18.15 Tallinna Lennart Meri lennujaama.

Viimati muudetud: 28.08.2021