Uudiste arhiiv
Eesti U18, U20 meistrivõistlustest

Nädalavahetusel toimunud Eesti U18, U20 vanuseklassi meistrivõistlustel saavutasid meie sportlased taas häid tulemusi. Väga edukad olid need Eesti meistrivõistlused U20 vanuseklassis osalenud Rinat Raispile, kes osales neljal alal ja püstitas 3 isiklikku rekordit.

Avapäeval sündis rekord 60 meetri jooksus - 7.89, mis paranes 0,2 sekundiga! Teisel päeval 60 meetri tõkkejooksus pääses Rinat finaali, olles eeljooksus püstitanud uue isikliku rekordi 9,88. Finaalis parandas ta oma tulemust veel kahe sajandikuga 9,68 tõi seitsmenda koha. Kolmas isiklik rekord sündis 200 meetri jooksus. Oma jooksu lõpetas ta teisena ajaga 25,22. Kaugushüppes tuli ta 5.19 15.kohale.

Hiie kooli õpilane Mikkael Päären osales kahel alal - 60 meetri jooksus ja kaugushüppes. Tema tulemused 8.57 ja 4.22.

Tüdrukute U18 vanusklassi 200 meetri jooksus osales Janella Stepanov (Hiie kool) kuid kõrvalrajale astumise tõttu ta diskvalifitseeriti.

Karl Kristjan Kajak (SK Maret Sport ) jõudis kaugushüppe eelvõistlusel 6.65-ga finaali 8 parema hulka. Finaalis hüppas ta parimal katsel 6.78 (isiklik rekord) ja saavutas kokkuvõttes 4.koha. 60 meetri tõkkejooksu eeljooksus jooksis Karl ühte tõkkesse väga tugevalt sisse, mille järel kaotas ta tasakaalu ja kiiruse. 200 meetri jooksust ja kolmhüppest ta tervislikel põhjustel loobus.

Inessa Halliste (Fortis SK) osales neiude U20 vanuseklassis 60 m ja 200 m jooksus ja kaugushüppes. Inessa hüppas kaugust 5.13, saades 8.koha ja jooksis 60 meetri eeljooksus aja 8.41, mis andis 12.koha. 200 meetri jooksus diskvalifitseeriti raja lühendamise tõttu.

1.märtsil 2020.a. toimuvad Lasnamäe Kergejõustikuhallis Eesti Paralümpiakomitee MV sisekergejõustikus.

Viimati muudetud: 24.02.2020