Eesti koondis alustas teekonda Brasiiliasse kurtide olümpiamängudele
Tallinna talvistelt sisekergejõustiku meistrivõistlustelt 4 medalit

27.veebruaril toimusid Lasnamäe kergejõustikuhallis Tallinna talvised meistrivõistlused. See võistluspäev oli meie sportlastele väga edukas.

Kokku võideti 4 medalit: 2 kuldset ja 2 hõbedast. Meie kõige edukamaks sportlaseks nendel võistlustel osutus Marja-Liisa Landar, ent hästi esinesid ka paljud teised!

Marja-Liisa Landar võitis kaks esikohta: kordas isikliku rekordit 60 meetri tõkkejooksus 9,61-ga ja kõrgushüppes 1.60-ga. 60 m tõkkejooksus osales ka Cathy Saem, kes oli teine ja püstitas uue isikliku rekordi 10.34-ga ning jooksis 200 m ajaga 29,15, mis andis viienda koha.

Meeste 60 meetri tõkkejooksus tegi kaasa Aarne Kuusmann, kes sai ajaks 9,81 sek, mis andis teise koha ja 200 meetri jooksus oli Aarne Kuusmann 25.90-ga 12.kohal, Marko Vingisaar 28,91ga (16.) ja Rinat Raisp 29.51-ga (17.)

1500 meetri jooksus osales Andre Jermakov, kelle lõppresultaat 5.39.97

Suured ootused olid meie poiste kaugushüppes, kus aga kuidagi ei suudetud oma hüppeid leida ning ületada 5 meetri piiri. Rinat Raisp hüppas 4.66 ja sai 6.koha, Andre Jermakov 4.27-ga (7.) ja Marko Vingisaar 4.21-ga (8.) Tulemused valmistasid seekord väikese pettumuse aga nähes poisse pidevalt trennis stabiilselt hüppamas, saab öelda, et oli lihtsalt halb päev.
Katsume järgmiseks võistluseks paremini valmis olla!